Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak. Ti szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak. Ti szeretitek, ha a lány "hátulról" kényeztet titeket?

Figyelt kérdés
Barátom mindig csinálja nekem, engem is vonzana a mások oldalról, de nem tudom örülne-e neki vagy hülyének nézne és nagyon nem szeretné. Van olyan lány, aki csinálja a párjának? Ti szerettétek volna, vagy a fiú kérte?

2020. ápr. 17. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltuk már, nekem speciel nem jött be.
2020. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok homár.
2020. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az kéne még csak.
2020. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 orton ***** válasza:
100%

Nem buz is dolog ha nővel csinálod, de elég feminim vonás.

Na mindegy nem ez a lényeg, ritka férfiaknál a vágy hogy jól kinyalják őket.

2020. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Hat tobbet nem csokolnalak meg az tuti :D nekem a fenekem tabu, meg akkor is ha tudom h nagyon elveznem, mondtam is az exemnek h nem fogom neki megengedni h meg ujjazzon mert mindenaron akarta en meg nem :D
2020. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van akinek bejön, még olyan is aki arra vágyik hogy egy felcsatolhatóssal megpakolják - de nagyon sok férfinek meg egyáltalán nem tetszene. Hogy a párod melyik kategória mi nem tudjuk, kérdezd meg tőle, hogy tetszene-e neki, mi nem látunk a fejébe.
2020. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy biszex és szeretné hogy jól megkurd a seggét. Kerdezd meg hogy vannak e ilyen hajlamai.
2020. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen erre gondoltam, "ligtosabb" dolgokra. Ő nyelvvel szokott "ott" kényeztetni, masszírozni, nem feltétlen úgy kell elképzelni, hogy behatolás is történik. Köszönöm az eddigi válaszokat. Szép, sportos feneke van, a nyalást például szívesen viszonoznám, de nem tudom mondjam-e neki, beégni nem akarok.
2020. ápr. 17. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!