Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dél-Koreában tényleg nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dél-Koreában tényleg nagyon ritkán szexelnek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meglehetősen növekszik a lakosság, szóval nem hiszem.
2020. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dél-koreából még hírdetnek is luxus prostik, szóval nem hiszem.
2020. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a világon mindenhol ugyan olyan gyakran szexelnek, talán azért gondolhatod ezt mert ott nem tesznek talán ki mindent az ablakba, találkoztam már meglehetősen halvérű majdnem aszexuális spanyol nővel és szinte szexőrült svéddel is.
2020. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon ritkán szexelek dél koreában.

Sőt semennyit sem.

2020. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen nagyon ritkán, azért vannak ilyen kevesen. 🤦‍♂️
2020. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én japánról hallottam valami olyat, hogy ott nagyon sokan nyírfalevél szexuálisnak, vagy minek valják magukat, ami majdnem ugyanaz mint az aszexualitás.
2020. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Rengetege szexelnek viszont tudtommal ott egyáltalán nem számít a nő orgazmusa.
2020. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Huhh, Magyarorszag tenyleg az Isten hata mogott van.
2020. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

6


Egyúttal a legtöbb deviáns perverz is ott él. Fura egy nép...

2021. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Kíváncsi lennék, hogy egyáltalán honnan eredhet ez a feltételezés?


Nem, ez nem igaz, sőt!


Többen említették a népességnövekedést, ami akár elég indoklás is lehetne a kérdésedre!

Dél-Korea világszinten is az egyik legdinamikusabban fejlődő ország - minden téren! Ez vitathatatlan!


Viszont az is tény, hogy sok esetben még mindig tabunak számít a szex, illetve általánosan elfogadott férfiuralom van érvényben.

Tehát ahogyan #7-es is megjegyezte, a szexben gyakran háttérbe szorulnak a női ígények, vagy a kielégülés, sőt gyakori a szexuális zaklatás és a férfiak erőszakos fellépése is.

Az ártatlannak, passzívnak tűnő "áldozatok" avagy könnyű prédák számítanak sok esetben a legszexibbnek.

Egy ideje jellemző viszont, hogy a fiatalabb, tájékozottabb, modernebb felfogású dél-koreaiak kezdenek eltérni ettől a férfidominanciát megerősítő vagy elfogadó sztereotíp gondolkodásmódtól és inkább az amerikai illetve európai standardokat állítják fel etalonként - úgy kb. minden téren, tehát a szexben is!


Megjegyezném még, hogy az általános higiéniai-, a testápolási-, a sportolási- és étkezési szokásaiknak köszönhetően a világ egyik legegészségtudatosabb életmódot folytató népcsoportjának számítanak!


És akkor nem tettem említést a ginzengek királyáról, az egyedülálló koreai ginzengről, amit szinte mindenki előszeretettel fogyaszt hosszú generációk óta ilyen vagy olyan formában és aki próbálta, az tudja, hogy brutális libidót és állóképességet tud kihozni a rendszeres fogyasztókból :D! Igazi energiabomba! (Na nem sarki drogériákban kapható olcsó, kapszulákról vagy ampullákról beszélek, hanem a minimum 6 évig gondosan termesztett ginzeng gyökérből készült minőségi kivonatokról, készítményekről!)

2021. febr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!