Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá ha a csajatoknak lenne házi szex videója az exével?

Figyelt kérdés
Tegnap újra telepítettem neki a gépet akkor láttam ezeket a videókat az exével hát nagyon fúra érzés volt nem értem miért nem törölte le. Tudom hogy semmi rosszat nem csinált nem csalt meg de akkor is rosszul érzem magam hogy láttam ezeket a videókat.
2020. ápr. 17. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Valószínűleg dobnám
2020. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Hellmano ***** válasza:
28%
De kiverted rá mi, te huncut? :D
2020. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nagyon nagyon beteg dolog, de engem izgatna...


Ha azzal a pasival sokkal bevállalósabb a felvételeken, az mondjuk rosszul esne, de öröm az ürömben, hogy tudnám hogy rávehető dolgokra.

2020. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor velem is csinálnia kellene egy két újjat
2020. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#1. Oké, tudom hogy az sem normális dolog amit én írtam, de Te mégis miért dobnád emiatt?
2020. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Semmit. Mivel volt exe, nyilván szexeltek is. Felvették videóra...nagy kaland...egyáltalán nem zavarna. F.
2020. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Miért dobjam nem csalt meg?
2020. ápr. 17. 15:56
 8/17 A kérdező kommentje:
Mondjam el neki ? Vagy inkább hagyjam biztos jönne a női hülyeségével hogy kutakodok utánna?
2020. ápr. 17. 16:00
 9/17 anonim ***** válasza:
11%
Nekem is van ilyen videóm a vklt barátnőmmel, a mostani persze nem tudja 😀 rólla is készült és ha rosszul alakul a dolog, akkor a kővetkezőről is lesz 😄😄
2020. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy mondod e neki... Én mondanám, de rögtön hozzá is tenném, hogy nem zavar.
2020. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!