Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek havi 1 millió...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek havi 1 millió körüli összegű támogatásért lehet találni dekoratív, nagyon bevállalós barátnőt, "sugarbaby-t" monogám kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Ez nem egy hírdetés, csak érdekelne a véleményetek ezzel kapcsolatban...

Persze, ha van itt olyan aki ilyen kapcsolatban van, vagy szívesen lenne az is leírhatja a tapasztalait, elvárásait...


Ekkora összeg/hó már elegendő ehhez, vagy általában sokkal magasabb összegben szoktak megállapodni?


2020. ápr. 17. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Nincsen neked ennyi pénzed,ecsém
2020. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha eltekintünk a valóságtól, tehát hogy tényleg van ennyi pénzed: igen, lehetne. Biztos van olyan aki elfogadja.

De azt, hogy te mit vársz a kapcsolattól azt előre fektesd le. És ne utólag akard kifizetni. :)

2020. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem, hogy bárhol is azt írtam volna, hogy ennyi pénzem van.

De az sem, hogy nincs ennyi, vagy akár sokkal több...

Azért évi 12 millióról beszélünk, nem egy egetrengetően magas összeg az.


Ezektől eltekíntve még lehetne a kérdésemre normálisan válaszolni...

2020. ápr. 17. 20:12
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Biztos van ilyen nő, aki ezt vállalná. Nem ő lenne az első és nem az utolsó. Szerintem jobb esélyekkel indulsz, ha felbérelsz egy kerítőt.
2020. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok érintett a témában, szóval csak elméleti szinten, annak alapján tudok válaszolni amit erről a kapcsolati formáról eddig hallottam, olvastam.

Havi 1 millióért szerintem már simán lehet találni ilyen nőket. Viszont azt gondolom, hogy egy ilyen kapcsolatban nem csak a támogatás összege fontos, mármint hogy te havi szinten kis borítékban vagy átutalásban "kifizeted" a lányt, hanem az is lényeges, hogy milyen ajándékokat veszel neki. Ékszer, kocsi, nyaralás. Az ilyen sugarbaby-k a neten élnek, posztolnak, dicsekednek azzal, milyük van. Szeretnek felvágni ezekkel, szóval ne csak anyagi támogatással számolj, hanem ilyen ajándékokkal is.

2020. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Ennél kevesebbért is...
2020. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Havi egy millióért bőven lehet, sőt még kevesebbért is, akár 3-500k-ért is. A monogámiát viszont ne várd el tőle - a pénzedért van veled nem szerelemből. Simán dugni fog másokkal is, vagy lesz neki más pasija akiről nem tudsz.

A lány idejét, a "biodíszlet" kirakatbabát fizeted meg, nem a szerelmet (mert azt nem lehet).

2020. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi!


A monogámia pedig az egészségünk megőrzése miatt is fontos lenne...

2020. ápr. 17. 21:35
 9/15 mikeXxX ***** válasza:
Ennyiért meg 2x ennyiért is átverne de fele ennyiért is mert az az édes nem annyira édes mint hiszed. 40f
2020. ápr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Havi 1 milláért még én is lennék a csajod! :D

35F

2020. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!