Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a lányról tudom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányról tudom, hogy tablettát szed, azért még meg kell kérdezni, hogy hova mehetek?

Figyelt kérdés
Illik megkérdezni elõtte, hogy hova élvezzek?

2020. ápr. 18. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezz rá,hogy biztos gyógyszert szedsz?Ha azt mondja igen,akkor egyértelmű.Úgy is szol ha nem akarja ,hogy benne..egyébként ha nem ismered jol,én gumit húznék!
2020. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem ismeri jól, akkor egy maszk és egy gumikesztyű sem árt manapság :D
2020. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Ugyanis attól, hogy tablettát szed, még nem biztos, hogy maximálisan megbízik benne. Illetve számtalan dolog csökkentheti a hatását, tehát nem feltétlenül véd önmagában mindig. Bár én úgy gondolom, hogy pont a lány dolga ezt közölni a fiúval, hogy akkor mivel is védekezzenek.
2020. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%

Én akkor se élveznék bele. Gumiba másabb a dolog, mert ha baj van akkor látjuk és lehet menni esemény utániért. De ha a tabi éppen valamiért nem mükszik, mert bármi lehet, akkor azt nem veszitek észre, csak ha már pozitív lesz a teszt vagy 9 hónap múlva felsír.

Az önmagában szerintem nem védekezés, hogy a lány tablettát szed, de minden alkalommal benne megyek el. A tabletta még akkora védelmet se nyújt mint a gumi, pedig van hogy azzal is baj van. De ugye mint mondtam guminál legalább feltűnő.

2020. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

“ A tabletta még akkora védelmet se nyújt mint a gumi, pedig van hogy azzal is baj van.”


Megfelelő használat mellett a terhesség ellen ugyanolyan hatékony a fogamzásgátló, mint a gumi.


Amúgy kérdező, a betegségek ellen nem véd a tabletta, és a kérdésedből feltételezem, hogy nem egy pár vagytok, szóval húzd csak fel azt az óvszert.

2020. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az óvszer nem opció.
2020. ápr. 18. 19:40
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire megbìzhatòan szedi? Mennyire megbìzhatò maga a làny? Van aki titokban abbahagyja a szedèst, hogy gyerekkel fogja meg a fèrfit, van aki szedi rendesen. Latex mentes òvszer sem opciò?
2020. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A latexmentes sem jó. Nekem nem megy gumiban, sajnos. Megbízhatónak gondolom a lányt.
2020. ápr. 18. 19:57
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Mi az, hogy az óvszer nem opció??? Egy olyan lánnyal szexelsz, akiről nem tudod beleélvezhetsz -e, tehát idegen. A nemi betegségek egyáltalán fel sem merülnek problémaként?
2020. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Írtam az előbb. Nem megy a szex gumiban
2020. ápr. 18. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!