Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarna titeket a szexben ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket a szexben ha a párotok ugy elhízott volna a hasára, mintha 4 honapos terhes lenne? Le tudnátok feküdni vele? Nem zavaró sehol sem, csak a hasán nagyon látszik. Olyan bele lett neki.

Figyelt kérdés
35 éves nő, már jeleztem felé, de csak megsértődik rajta. Így a szex már alig megy. A kapcsolatunk kezd tönkre menni emiatt.
2020. ápr. 19. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem az a lényeg hogy " titeket zavarna ", hanem hogy téged zavar-e.

Például engem nem zavar, mert nekem is van pocakom.

Sok munkát elkell azért kerülni hogy az embernek nagy hasa legyen.

2020. ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha egy 35 éves nővel nem lehet normálisan kommunikálni, mert megsértődik, ott baj van a toronyban. És ez most nem csak a hasáról szól...
2020. ápr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Hagyd ott, jobbat érdemel tőled.
2020. ápr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Igen zavarna. Az pedig nonszensz, hogy ezt nem lehet megbeszélni.
2020. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A titeket nektek cimeztem, akik olvassatok a kerdesem. Engem zavar, ot nem a hasa. Mindig is sportoltam, lapos a hasam. Az is marad. Fobe is lonem magam, ha nem igy lenne.
2020. ápr. 19. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyat aki hozzád való, azonos az élethez való hozzáállásotok. Én se bírnék olyan pasit magam mellett, aki nem figyel magára. N
2020. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!