Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgatnak a ducibb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgatnak a ducibb lányok? 19/F

Figyelt kérdés
En alapvetoen egy sportos alkat vagyok, es nekem is a sportos alkatu lanyok jonnek be, mindig azok keltik fel komolyabban az erdeklodesem. Viszont szexualisan sokszor a ducibb lanyok sokkal jobban felizgatnak mint a sportosak, es ugy erzem hogy mielott belemennek barmilyen komoly kapcsolatba, mindenkepp ki szeretnem probalni ducibb lannyal is. Szerintetek ez miert van?
2020. ápr. 19. 16:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Tehat kicsit tisztabban fogalmazva a ducibb lanyok szexualisan jobban felizgatnak mint a sportosak, viszont sportos lanyokkal szokott az lenni hogy azt mondom hogy szivesen járnék vele.
2020. ápr. 19. 16:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem tervezel olyannal komolyabb kapcsoaltba lenni, aki izgat is szexuálisan. Nice:D
2020. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Engem is izgatnak,pedig a feleségem nem kövér. A húga igen,na őt rohadtul megkúrnám.
2020. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Eric Griffin ***** válasza:
Nagy kufferba jobb pakolni.
2020. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Tehát a ducibbakra izgulsz, de a társadalmi elvárás miatt szégyenlenéd vállalni őket barátnőként.. Szomorú
2020. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok duci csaj hálásabb az ágyban. Örülj neki. Lesz miből válogass.
2020. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha akarod hát próbáld ki. Ennyi :D Mindenkit más indít be, fogadd el magad.
2020. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5 ös, egyaltalan nem szegyellnem vallalni, viszont szerelmileg mindig a hozzam hasonlo lanyokkal tudtam azonosulni valahogy. A szexualis vonzodas es a valodi tetszes nalam nem fugg ossze. Nekem semmi bajom a duci lanyokkal, mindenki ugy nez ki ahogy akar.


Tudtam hogy fogok kapni ehhez hasonlo commentet amugy, de logikus is bele gondolni abba hogy az olyan lanyokkal tudok jobban azonosulni akik hozzam hasonlo eletvitelt elnek. Ha pl nem szeretnem a sportot, akkor biztosan nem akarnek sportos lannyal lenni.

2020. ápr. 20. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!