Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk titeket beindit ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket beindit ha egy lánnyal "birkóztok"?

Figyelt kérdés
Síelni voltunk és viccelodtunk a haverommal kerdezte h na készen állok a harcra én meg azt hittem viccel, aztán konkrétan megfogta es felemelte a bokám már majdnem elestem amikor mondtam h na stop es a haverjai is raszoltak h ne már, nyilván nem akartam beleesni a hoba mert nem is síelő ruha volt éppen rajtam...

2020. ápr. 20. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az általad felvázolt szituációban nemigazán, annyira nem is értem, hogy van köze ehhez...

De amúgy igen, felizgat a birkózás.

2020. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak úgy h egész síelés alatt néha nyomult rám, meg mondta h ha kedvem van bármikor alszik velem hogy ne fazzak:D tudjatok ez az a tipikus komolytalan szándékú nyomulas
2020. ápr. 20. 13:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem szokott izgatni egy kis birkózás.

F

🙂

2020. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tárjünk a lényegre!

Most akkor végülis megdugott, vagy sem?

2020. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na wazze' nyomult rád és utólag agyalsz rajta a helyett hogy éltél volna a lehetőséggel??? Komolyan nem értem az embereket... Ha adott egy lehetőség és tetszik a partner akkor nem morfodírozni kell rajta, hanem megragadni amíg lehet :)
2020. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Féltem visszanyomulni csak röhögtem rajta, mert féltem h mit gondolnak a barátaink, meg ott helyben mindig gondoltam h ahh ez nem jelent semmi...pedig utólag tok mind1 lett volna :D
2020. ápr. 20. 14:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez az a fajta nyomulás volt amikor próbálja viccnek beállítani, mert ha elküldöd a fenébe akkor mondhatja, hogy csak viccelt, ha pedig rábólintassz akkor már úgyis is melléd az ágyba. Annyi férfiasság sem volt benne, hogy komolyan előálljon a szándékával.


Egyébként meg igen, szeretek "bírkózni" a barátnőmmel de az erősen erotikus hangulatú szokott lenni. Az amit veled csinált pont ugyan az amikor oviban a kisfiúk a nekik tetsző lányok haját húzgálják.

2020. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én imádom :)

Masszírozás majd elkezdem csikizni, ekkor próbál kiszabadulni :D olyan minta műbika lenne :D aztán ha sikerül leszednie megy a bírkózás, persze óvatosan :)

Majd szex :)

26/L

2020. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Abszolút. Kérdező, jól gondolom, hogy kb 16 évesek vagytok és ez valami gimnáziumi sítábor volt?
2020. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem felállna rá

35F

2020. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!