Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar, ha a párotok nem bírja sokáig a szexet?

Figyelt kérdés
Mi a minimális elvárás?
2020. ápr. 20. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Zavarna
2020. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen,zavar.
2020. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Jobban zavaró ha nem elégíti ki a partnerét, nemtörődöm, önző. Az elvárást figyelmességben és orgazmusban mérik nem stoperrel. Egy órákig ész nélkül reszelő is lehet ugyanolyan sz.r az ágyban.
2020. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Fél óra a tisztességes minimum.
2020. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs sok időnk, vagy fáradtak vagyunk akkor nyilván nem gond, de ha amúgy van időnk is és energiánk is, akkor jobb, ha nem egy ilyen kis 15 perces maszatolgatás az egész.
2020. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk legutóbb 15 perc volt és abban benne volt minden és mindketten el is élveztünk, picit bírtam volna tovább, de amúgy talán ez volt az egyik legjobb. Én nem nagyon szeretem ha félóránál tovább tart, nagyon szűk vagyok és akármennyire is felizgat, nedves vagyok egy idő után kellemetlen.

Régebben egy sráccal volt két óra az volt életem egyik legjobb szexe, de fogalmam sincs vele, hogy bírtam, talán azért, mert szex közben is volt száj és kéz használat vagy nem tudom.

2020. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az zavar, hogy nem birja tul sokaig a szexet, hanem az, hogy elvezes utan mar o nem kivanja aznap a szexet.
2020. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi az a nem sokáig?

Én szeretem a gyors menetet is de azért ne legyen mindig az, inkább reggel ha sietünk. Viszont nem vagyok oda a maratoni órákig tartó szexért sem.

2020. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben zavar ha engem nem elégít ki és le se tojja az igényeimet.
2020. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!