Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátom mostanában szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom mostanában szex közben a popsilyukamnál matat az ujjaival, anális szexre vágyhat, vagy nem feltétlenül?

Figyelt kérdés
Jól esik amit csinál, de én az anális szexet nagyon nem szeretném kipróbálni. Kicsit meg is ijedtem, mert eddig nem csinált ilyet, és félek, így akar apránként rávezetni? Vagy nem feltétlen emiatt csinálja? Masszírozza meg ilyenek.
2020. ápr. 20. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
de, azért.
2020. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyalogatni is szokta a pasim.
2020. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
de nemsokára bevágja a lompost de amúgy miért is nem beszélsz vele lol?
2020. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül én azért csinálom hogy a partnerem jobban élvezze
2020. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon könnyen benne van a pakliban. Ti egyébként nem szoktatok beszélgetni egymással??? Már bocs' de ennyire nem ismeritek egymást, hogy a gyakorin kérdezed meg mit miért csinál? :D Kérdezd már meg és mond el a "szabályokat" hogy okés, hogy simogatja, de anált nem akarsz.
2020. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem feltétlen.

Én is szoktam ezt csinálni de análra nem vágyom csak tudod hogy élvezi ezt.

Egyszerű a képlet: beszéld meg vele és ne itt kérdezősködj vadidegenektől

2020. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. De azért maradjunk annyiban, hogy mindenkit hajt a kíváncsiság, vágy, akkor is ha már csinálta, akkor pedig főleg, ha még nem. Én is nyaltam, ujjaztam, simogattam barátnő segglyukát azután is, hogy kijelentette, ne is álmodjak az anális behatolásról. Ő ilyen volt, mással meg simán ment az is.
2020. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnőmnek, én is nyalogattam, de nem akartam popsin dugni. Egyszer ő vezette be saját magának.
2020. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg! Az én barátom is óvatosan matatott a fenekemen és utána megkérdeztem tőle ugyanezt. Azt válaszolta, nem, legalábbis most biztos nem, nem fogja erőltetni, csak puhatolózott, nekem ez jólesik-e. Megmondtam neki, hogy jó volt, érdekesen izgalmas, de (egyelőre) nem szeretném, ha popsiba is csinálnánk. Azt válaszolta, rendben. Azóta se erőltetni, csak nagyon finoman ujjazgat stb. Magyarul valahol kíváncsi is rá, de semmiképp nem akar fájdalmat okozni nekem, csak örömet. Viszont az, hogy így közelítjük meg, el tudom képzelni, hogy ki fogjuk próbálni (ezt is mondtam neki).

A megfelelő kommunikáció és a bizalom nagyon fontos. Kérdezz rá és tudni fogod te is.

2020. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Kérdezd meg tőle ostoba lány.
2020. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!