Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknál milyen a helyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál milyen a helyes férfi arc?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Olyan helyes 🙊😍
2020. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mindenkinek más jön be.


Híreségek közül, aki véleményem szerint helyes: Ian Somerhalder, Robert Downey Jr., Sean Maguire, Josh Holloway, Colin o'Donoghue


Persze, más lányoknak, más híres pasik vannak gondolom a listájukon, így az, hogy ki helyes, ki nem, teljesen realtív.


19/L

2020. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hosszúkás, vagy ovális arc, nem túl karakteres áll, nem kiálló járomcsont és nem kiduzzadó rágóizom, arányos ajkak, egyenes orr, nem gülüszem és nem is túl mélyen ülő, enyhén ívelt szemöldök, ami nem ér össze középen, rövid, de dús haj. Ez számomra a helyes arc. Más kérdés az igazi férfias arc, de nekem ez tetszik.
2020. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg mindenkinek más a helyes. A szépség relatív, különbözőek vagyunk.

De nekem ő az akiért bolondulok: [link]


Vagy pl ő, az olaszok a gyengéim: [link]

2020. ápr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Shawn Mendes egyértelműen....... Ha valaki rá hasonlít egyből szimpi...... De nálam egyébként hosszúkás arc (mint nekem) barna haj, barna szem, és ha barna a bőre azt sem bánom 😝
2020. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!