Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak esetleg mások is akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak esetleg mások is akik csináltak képet a barátnőjükről, alkalmi partnerükről arcraélvezés után?

Figyelt kérdés

Mi nemrég barátnőmmel úgy csináltuk hogy kb 1,5-2 hétig nem volt se szex,szopás de magamnak se vertem ki csak gyűjtöttem a cuccot,utólag visszagondolva csoda hogy kibírtam mert már majdnem megőrültem a végére.

Barátnőmnek nem sokat kellett utána dolgoznia rajtam és elég rendesen telibe kapta,majd egy kis idővel ismét cumizás után újra majdnem hasonló mennyiség jött belőlem így mindkét alkalmat megtudtam örökíteni.

Persze készítettünk be törölközőt,biztos ami biztos alapon de a fürdő is közel volt.

Esetleg mások is csináltak hasonlót a barátnőjükkel hogy utána megörökítsék a pillanatot?


2020. ápr. 21. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem engedném. Simán visszaélhetnek vele.
2020. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon sok mindenkivel csináltam ilyen képeket :D de nem csak az arcomon, hanem máshol is
2020. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!