Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak legerősebb fokozaton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak legerősebb fokozaton vibrátorral és heves nyalás során van hüvelyi orgazmusom, milyen technikával érhetném el ujjazás és farok által is ezt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenki tudja elérni a hüvelyi orgazmust. Valószínű hogy neked is csak úgy megy hogy közben ingerlik a csiklódat is.
2020. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Minél többször csinálod vibrátorral annál nehezebb lesz simán kézzel elélvezned.

Vagy egyáltalán nem tudsz majd annyira hozzászoksz.

2020. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár még vibrátorral nem volt dolgom,mégis azt gondolom nem azzal kellene csinálnod.Nálam ami a legjobban bejött az ha én vagyok felül és tudom irányítani a mozgást.Rá kell érezni hogyan jó ,a hüvelyed is kell dolgoztatni közben.Persze ehhez kell egy kitartó férfi is.
2020. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Amint látod 1 év alatt 3 ember szólt hozzá.

Kevés a hozzáértő. Ez minden szexuláis kérdésre igaz, de osztja az "észt" 1000-rel mindenki. 13-14 évtől 100-ig.

Én tizenéves koromtól szinte mindent elolvastam ami a gyönyörszerzésről elém került. De óvatos vagyok a "tutti" kifejezéssel.

2021. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!