Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kellék senkinek? 19l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellék senkinek? 19l

Figyelt kérdés

Sziasztok!:D

19 vagyok és még sosem volt párkapcsolatom. Idén kezdett el nagyon zavarni, mert lassan két éve keresem rá a megfelelő fiút és pont most minden barátnőmnek lett barátja és hát gondolkodni kezdtem ezen.

Eléggé nyitott és kommunikatív vagyok, intelligens és általában szimpatikus is mindnekinek. Többször jártam el a barátnőimmel szórakozóhelyekre a karantén előtt (:( ), olyankor mindig kaptam pozitív visszajelzést a fiúktól a külsőmre. Nem vagyok az a tökéletes szépség, de a kinézetemmel teljesen meg vagyok elégedve. Az elvárásaim nem nagyok amúgy. Azok a srácok, akik érdeklődtek viszont tényleg nem az eseteim voltak..

Fogalmam sincs mit csinálok rosszul, hogy csak engem nem talál meg a szerelem..:D most megyek egyetemre lassan és még csak nem is csókolóztam, ami eléggé zavar.:( Nem találok ehhez az egészhez megfelelő partnert. A barátnőimnek mindig én adok tanácsot is, mert szerintük mindig jól átlátom a dolgokat.. bár örülök nekik, de kicsit már bosszantó, hogy mindenkinek összejön valami az én tanácsaimat követve, de nekem semmi.😂

Nagyon félek a kérdést feltenni, hiszen tudom mennyire szeretnek az emberek itt beoltani másokat, de szerintetek miért lehet ez?:D Tudom hogy ezt így látatlanban nem lehet megmondani, de ha valakinek van bármi tippje vagy észrevétele, hogy mit ronthatok el, légyszi írja meg!

(Bocsi hogy hosszú lett:D)



2020. ápr. 21. 16:00
1 2 3
 1/22 Aladdin21 ***** válasza:
14%
És szűz vagy még? Milyen korosztály jön be?
2020. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes kérdés, az tuti.

Érdekes, de ez vagy kamu, vagy nagyon nagy elvárásaid vannak csávókkal szemben.

Meg az is lehetséges opció, hogy hiába vagy megelégedve magaddal (ami jó), de ha kb 152 kg vagy, akkor nem is csoda. F/20

2020. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Kamu a lány.
2020. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem sem valós a kérdés.
2020. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%
Mert kamu vagy.
2020. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ne stresszelj ezen, összejön amikor összejön. A túlzott görcsölésből lesz az, hogy összejössz (és akár le is fekszel) valakivel, csak azért, hogy megtörténjen, aztán egész életedben bánod.

Van, aki hamar kezdi, van aki később, van, akinek sok barátja/barátnője van, van akinek kevés, nem vagyunk egyformák.


Azt javaslom, ne azt nézd, hogy a barátnőidnek mikor/mennyi pasija van, hanem azt, hogy neked kivel/mikor jön el a megfelelő pillanat.

Plusz az egyetemen nagyon sok új embert fogsz megismerni.

2020. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%

Miket mondtok??!!

Szerintem nem kamu a kérdés.

“mindig kaptam pozitív visszajelzést a fiúktól a külsőmre visszajelzést a fiúktól a külsőmre. Nem vagyok az a tökéletes szépség, de a kinézetemmel teljesen meg vagyok elégedve. “

Elégedett a külsővel és szerintem eléggé pozitív a gondolkodása is.

19 vagy hova sietsz ?

Meg nem jött el az igazi, amúgy mindenhez szerencse kell.

Annak add aki meg érdemel téged.

2020. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%

Miért lenne kamu? Ha csak ennyit bírtok idef*sni, akkor inkább ne írjatok semmit.

Szerintem jól teszed, hogy nem mész bele a "ha ló nincs, jó a szamár" is dologba. Lehet, hogy még csak nem mozogtál a megfelelő körökben. 19 évesen még semmi nincs veszve.

2020. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a jellemeddel van valami. Vagy nagyképűség, vagy más irritáló dolog.
2020. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
Hasonló a problémám.🙂 Csak pozitívan, nem szabad elkeseredni. Biztos nincs veled semmi baj, szerencse kérdése is. Üdv, egy sorstársnő.
2020. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!