Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz jelnek fogja fel ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz jelnek fogja fel ezt?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, mit csináljak. A barátom egy nagyon rendes, normális srác, akivel nagyon sokat szexelünk is. Tényleg sokat. De persze előfordul, hogy nincs erőm hozzá, mert nagyon fáradt vagyok. Hozzáteszem, ritka, de van ilyen is, ezt viszont nem tartja tiszteletben.

Addig erőlteti, amíg bele nem megyek. Van, hogy hajnali random időpontokon ébredek arra, hogy simogat, fogados és már rajtam fekszik, vagy nem hagy elaludni, hiába vagyok hulla. Én meg egy ideig húzom, de aztán engedek, csak azért, hogy végre alhassak.

Ez nagyon nem szimpatikus. Az érzés se, hogy álmomban hozzám ér úgy, hogy nem tudok beleegyezni.

Nem tudom hogy ez egy rossz jel e, egy intés, hogy probléma van, vagz csak túlreagálom.

Ti mit gondol átok a helyemben?



2020. ápr. 21. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom hogy nem tartja tiszteletben, hogy te mit akarsz.

Ez szerintem elég erőszakos közeledés.

Én pl rohadt sza.rul érezném magam, ha a csajom azért reszelne velem, hogy hagyjam már békén.

Sőt szerintem fél sem állna rendesen,mert én arra gerjedek, ha a nő annyira kívánja a szexet velem, hogy tocsog a bugyija.

Tehát szerintem elég gaz6, így férfi szemmel is!

F/34

2020. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként írom neked, hogy a helyedven fontolóra venném a szakítást. Soha senkinek ne hagyd, hogy ne vegyen ember számításba. A saját önös érdekeit figyeli csak a barátod, téged kihagy kb, mintha neki lenne egy szex szükséglete amit mindenképoen rád erőszakol. Ez az alvás közben is kierőszakolja hogy megdugjon ez nagyon erős nekem, elég beteg agya lehet, ha képes erre. Egy öntudatlanul fekvő embert úgymond a saját céljára felhasználni.

Én tuti nem tudnék így együttmaradni vele.

2020. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
téged kb szextárgynak néz,és nemérdekli mit szeretnél.igazi,önző,akit csak a farka érdekel.rúgnám ki.
2020. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Exem pont ezt csinálta,sokáig nem akartam szexet lelki okok miatt,hajnalban arra keltem,hogy szárazon ujjaz,akaratom ellenére dugott meg,kijelentette,hogy ötpercet bírjak ki.Repült a fenébe.
2020. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rossz jel - hanem maga a rossz. A párod szexbabának tekint és lesz...ja te mit akarsz, mihez van kedved és mihez nincs. A sűrű szex az jó - ha kiköveteli magának valaki az már nem jó.

Jelnek mondjuk jel, a fentit jelzi, s ez még csak a felszín. Aki ilyen a szexben az később az élet más területén is az lesz.

Most kellene annak jönnie, hogy szépen ráállsz a sarkadra és megmondod: NEM. Nem mész bele ha te nem akarod s figyeld a viselkedését. Ha elfogadja jó, ha követelőzővé, agresszívá válik akkor már holnap kezd el nézni hova költözöl el tőle. Ne várd meg amíg az évek folyamán odáig fajul a dolog hogy megüt, mert egy nem olyan szép napon arra nem ébredsz hogy agyonvert.

2020. ápr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Azonnal kirúgnám a fenèbe. Nem csak egy punci vagyok hanem elsősorban ember, tàrs, baràt.

Egy önző fsz a pasid.

2020. ápr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez kapcsolaton beluli eroszak lenne mar, ha nem volnal ennyire konfliktuskerulo es tolerans. Olyan hatart hag at, ami elfogadhatatlan. Szakitani, elmenekulni kene ebbol.
2020. ápr. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Akis_hamis ***** válasza:
58%
Szerintem úgy ba..szd ki, mint macskát sza..rni! De azonnal! Az ilyen f..asz megérdemelné, hogy fel is jelentsd!
2020. ápr. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én azon kiakadtam hogy a barátom engedély nélkül fogdossa a melleimet random pillanatokban. El kellett neki magyarázni hogy ez az én testem az egy intim testrészem szexuális aktusokra fenntartva nem arra hogy játszon vele mert "olyan jó". Ő is volt hogy nem nagyon akarta megérteni hogy ne izgasson ha kijelentettem h ma nincs szex. De olyat biztos hogy nem tudtam volna tőle elfogadni hogy nekiáll taperolni az éjszaka közepén álmomban. Viszont neked nem szabad ilyenkor ráhagyni, asszisztálni ehhez vagy erősíteni benne. A konszenzus nélküli szex nem szex hanem erőszak. Persze óvatosan kell a határokkal bánni lehet tényleg nem tudja h nagyon gáz amit csinál azt hiszi hogy kéreted nagad. Muszáj a sarkadra állnod
2020. ápr. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30 év múlva nem lesz ilyen problémád:) Nem kell ezeket túl komolyan venni
2020. ápr. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!