Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg én vagyok a hibás? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hibás? Ha igen hogyan hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés
A barátnőm előre lefixálta hogy még 2 évig nem vehetem el a szüzességét. Eltelt pár hét és néztük a tv-t. Mondta hogy nagyon be van indulva és könnyítsek rajta azzal hogy kinyalom. Utána ő is akarta csinálni. Nem hagytam neki mert féltem hogy annyira beindulok hogy nem fogok bírni magammal és megerőszakolom. Megsértődött rám hogy miért nem hagyom neki és ez nem fair dolog. Tényleg akkora baj ez? Hogy tudnám helyre hozni?

2020. ápr. 22. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mi vagy te, valami állat, hogy nem tudod türtőztetni magad??
2020. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kategória felnőtt (gondolkodású) embereknek van.
2020. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj h ezsedbe jutott h megerőszakolod.

Amúgy én megtettem volna neki de akkor már kapjam vissza.

2020. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is megtettem. Azt nem hagytam hogy viszonozza.
2020. ápr. 22. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen tényleg hibás vagy... leginkább abban, hogy ott volt egy kínálkozó lehetőség, a párod örömet akart neked szerezni te meg kihagytad. Könnyen lehet nem kellett volna kivárnod azt a két évet :)

Így viszont azt sugalltad neki, hogy nem kell neked, nem kívánod.

Úgy tudod helyrehozni - ha egyáltalán kapsz még rá lehetőséget - hogy legközelebb nem hibázol :) S nyugi bármennyire is áll a dákó, azért az ember nem erőszakol meg csak úgy senkit.

2020. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én is kívántam őt. Különben nem tudtam volna kinyalni ha nem kívánom és ezt ő is tudja.
2020. ápr. 22. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ellenalltal a kisertesnek. Es az a tudat, hogy ott egy punci, ket evig nem lehet a tied, de az arcodban van, nem hiszem, hogy elviselheto.

Nem eroszakot kovettel el, csak attol feltel.

Masnak nincs baratnoje, vagy szex sincs, vagy nem ket ev igy kimondva.

Nokent mondom, megis, mit kene meg elvarni egy fiatal fiutol?

2020. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lacc80 ***** válasza:
Pl. kinyalhatnád erőszak nélkül. Másoknak is sikerült már erőszak nélkül szopatni.
2020. ápr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!