Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverzió, illetve fétis csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverzió, illetve fétis csaj szemszögből. Van ilyen, ez nem titok nyilván. A kérdés, hogy 1 anonim oldalon fel is fedik e a dolgot?

Figyelt kérdés

Lehet figyelmetlen voltam, vagy nem voltam az oldalon, de nem nagyon láttam, hogy csajok írnának ilyen vágyakról.

Én a nők perverzióira/fétiseire lennék kíváncsi.

Azt tudjuk, hogy a férfiaknak vannak, és nyíltan vállalja is a többségük,de a csajok még itt se nagyon vállalják fel. Pedig nyilván nekik is van/nak,perverzebb, vagy kicsit más szexuális vágyaik.

Kíváncsi lennék konkrét,csaj fétisekre, perverzebb, vagy szokatlanabb szexuális vágyakra.

Az mindegy, hogy még is tudja e élni azokat, vagy sem, csak egyszerűen érdekel, de szerintem más férfi "kollégámat" is. 😀



2020. ápr. 22. 23:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal anonimitása miatt valahogy sosem fèltem itt leírni a furcsa szexuális vágyaimat, amiket a családomnak soha nem mondanèk el. Ha más fèrfiakat is èrdekel,itt közkinccsé teszem a perverzióimat. Valamièrt izgat a lekötözős szex, az enyhe fenekelès, lefogás, szinte bármi, amivel a fèrfi a dominanciáját mutatja. A szexjátèkok, dildók, plugok. A beöltözős szerepjátèk. Talán az átlagnál jobban szeretem a popsiszexet. A furcsa helyeken szexelès, ott, ahol tudom, hogy nem szabadna, nem olyan megszokott. Pl nyilvános wc, konyha, autó, igazából bárhol. Szeretem, ha nyalogatnak, úgy az egèsz testemen. Szeretek zenèt hallgatni szex közben, vannak olyan számok, amikre szerintem kifejezetten jól lehet közösülni. Valamièrt izgat, ha a rámèlveznek. Talán ennyi az, ami kicsit furcsább lehet.
2020. ápr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A csajok akkor beszélnek róla,ha pont a kibeszélés a perverziójuk
2020. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Senki nem általánosított. Lehet csak nem tudsz olvasni?"

De, elolvastam 3x is, hogy ne értsem félre. De már ott elakadt a dolog, hogy idézem: "Lehet figyelmetlen voltam, vagy nem voltam az oldalon, de nem nagyon láttam, hogy csajok írnának ilyen vágyakról." Ez egyszerűen nem igaz, hiszen naponta tesznek fel csajok is különböző titkos vágyakról, fétisekről kérdéseket. Vagy válaszokban találkozhatunk ezekkel. Illetve a való életben is akinek már volt dolga csajjal, tudja, hogy vannak nekik is nagyon érdekes, nem mindennapi vágyaik, csak ők nem nyílnak meg olyan könnyen, mint a férfiak. Na ezért írtam, hogy általánosítás, egyszerűen nem igaz, hogy a lányok nem perverzek.

2020. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nő vagyok, és szeretem mások lábáról lenyalni a koszt és lábfétisem is van. Most kicsit betegnek érzem magam. :D
2020. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hát valóban szokatlan.

De beteg azért nem vagy.

A fétis, és perverzió amúgy rendkívül széles skálán mozog... 😉

2020. ápr. 25. 00:24
 16/17 anonim ***** válasza:

# 14-es sokan vagyunk így, sőt sok embernek sokkal durvább vágyai is vannak. Ez teljesen oké.

F

2020. ápr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
#11 ha ez így van, te lehetsz a tökéletes nő 😍
2023. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!