Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom elélvezni. Mi lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elélvezni. Mi lehet a gond? Lány vagyok. Esetleg mondotok jó technikákat?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mindenki tud elélvezni egyébként, lehet te egy vagy közülük. Vagy lehet csak partnert kéne váltanod. Énsem tudtam amíg egy olyan fiúnál voltam leragadva, aki nem értett a szexhez. Aztán jött valaki aki megmutatta mi a jó.

2020. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is írtam valamelyik nap hasonló kérdést, de nem írtak semmi értelmeset :/
2020. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is tényleg fel kell izgulni. Lelkileg, testileg akarni kell a másikat. (Ha nem nedvesedsz, akkor valamelyik síkon nem állsz készen. Több előjáték, ráhangolás segíthet.)


Tudatosítsd magadban, hogy márpedig elengeded magad és megéled az érzéseket. Nem szabad félni megélni az orgazmust.


Pózokat kell próbálgatni, kommunikálj a partnereddel, milyen tempó, szög a a legjobb neked.


Nekem pl. kell 20-30 perc, mire átélem. Szóval nem árt, ha a másik fél kitartó.

2020. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Próbáld magadnak, és utána tudni fogod mit szeretnél:))

18L

2020. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Hogy mondanék jó technikákat, amikor minden nő más?! Te talán nem élvezed a behatolást, vagyis valamennyire igen, de nem jutsz a csúcsra. A nők több mint a fele így van vele. Legalábbis addig, amíg nem találkozik azzal a férfival, akivel egyszer csak minden sikerül. És ebben a szenvedélynek van szerepe, legalább 50%-ban. Fejben (is) dől el. Persze jó, ha a férfi ügyes, intelligens, türelmes, kitartó. De amikor rátalálsz arra a bizonyosra, akkor nem biztos, hogy ezek sokat számítanak, minden jó olyankor, és az elélvezés gyakran három perc alatt sikerül. És hogy honnan lehet tudni, melyik az a férfi? Fogalmam sincs. Egyszer csak megérzed, hogy szappanosan lucskos leszel a hangjától, a közelségétől.
2020. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan partner kérdése. Ha olyannal vagy aki nem tud változtatni, pedig neked nem olyan jó ahogy csinál bármit, akkor rossz sráccal vagy.

Én még akkor is változtatok sok mindenen amikor ugyanazzal a nővel vagyok, akár huzamosabb ideig. S ha bejön nyertünk, ha nem kiderül és az nem vált be.

Nálad mi a helyzet? Első pasid? Első szexed vele volt?

43f

2020. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondok egy nagyon hasznos dolgot: a légzésben van a megoldás. Sokan nem tudatosak abban, hogy nem szabad orgazmus előtt visszatartani a levegőt! Sőt, az izgatás elejétől fogva mélyen(!) és lassan(!) kell lélegezni, ez ugyanis megalapozza az erős élvezést. Nálam olyannyira, hogy szinte elszálltam a múltkor, a fejemben lett egy ilyen könnyedségérzés, vagy hogy is mondjam :D de különben ezzel a módszerrel végig nagyon intenzív volt a maszti, néha szinte csillagokat láttam, ahogy egyre csak izgattam a csiklóm. Képes lennék komolyan egy totál más világba kerülni :DDD próbálkozz! írj esetleg! 21/L
2020. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!