Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nem elégít ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem elégít ki igazán. De bűntudatom van hogy emiatt szakítok vele. Szerintetek jogos?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel 3 éve vagyok együtt. De az idő múlásával rá kellett jönnöm hogy a szexuális kultúrája nagyon alacsony szinten van. Az elején még a tapasztalatlanságára gondoltam, de egyszerűen csak nincs igénye a szexre, és ha mégis ágyba bújunk, csak fadarabként hányódik az ágyon. Türelmesen próbáltam támogatni, biztatni, megismertetni vele a szex mélységét és magasságát, de úgy érzem ő erre nem vevő. Mindenképpen szakítok vele. Főleg emiatt, de kicsit bűntudatom van emiatt. Ti mit tennétek? Ti tudnátok tolerálni ezt? Lemondanátok az igényeitekről? Vagy ti kilépnétek a kapcsolatból? Előre is köszönöm a válaszokat. 28F

2020. ápr. 23. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Már elődöntötted, és szerintem jól teszed. Úgysem bírnád ezt örökké tolerálni, nem illetek össze egy nagyon fontos téren.
2020. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha szereted akk először próbáld megbeszélni vele, ha utána sem jobb akk sztem megérti majd h szakítasz vele.
2020. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
add kölcsön hátha jót tesz
2020. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen.

Beszélj vele elről nyíltan,amikor mondod bújj hozzá vagy puszilgasd és úgy hozd fel a témát,hogy szépen lassan.

Mondd neki,hogy szereted csak az ágyban úgy érzed változatosságra lenne szükség és szeretnél vele kicsit kísérletezni.

2020. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, próbálj újítani - ha nem megy akkor meg már tudod mit kell tenni. Igen, ha nincs meg a szexuális összhang az szakító ok. Inkább most mintsem belesodródjatok egy rossz házasságba, gyerekvállalásba és utána lépj félre, menjen tönkre egy házasság amikor már gyerek van. Így mindkettőtöknek megadjátok az esélyt, hogy olyan partnert, párt találjatok akivel a szexben is megvan az összhang.
2020. ápr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek másra van igénye. A tiétek nem egyezik. Engem meg az idegesit ha egy nő nagyon mocorog, irányitani akar. Nekem az jön be, ha tétlenül fekszik és azt csinálok vele amit akarok, úgy ahogy akarom. :)
2020. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!