Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Előjátéknál amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előjátéknál amikor szoptok be is fejezitek és utána a numera vagy szoptok kb 2-3 percig es a pasi nem megy el és utana egyből numera?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Ez inkább pasi fuggo hogy mikor akar elmenni. Volt már olyan is hogy elment a számban és utána meglepodtem mert egybol elkezdett rakni.

20L

2020. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a barátomat pár percig kényeztetem szájjal, majd ő engem és jöhet és a szex
2020. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az én barátnőm sajnos nem sok idot fordit nekem az előjátékra viszont én elég sokat rá.Igaz,hogy nagyon felizgulok miközben kényeztetem es alig várom,hogy benne legyek,de viszont nm tart túl sokat az első.Nem 5perc azért hanem több idő de utána általában megint kényeztetem egy 5 percig és fogok is neki a második menetnek ami azért hosszú.Gondolkodok,hogy rávegyem hogy először elégitsen ki orálisan,majd azután én nyalnám őt egy 5-10percig amíg újra bevethető leszek.Hátha belemenne a barátnőm,hogy előre elmenjek és akkor így hosszabb az első numera és nem pazarolunk el egy kotont.
2020. ápr. 24. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
kotont? Az minek? Nem szoktad kimosni a cuccot belőle és utána elteszed következő alkalomra?
2020. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előjátéknak az lenne a lényege, hogy megELŐzi a szexet, és nem helyettesíti. Ha ilyen van, kényeztetem pár percig, de aztán beleülök vagy valami, mehet a menet. De nálunk nincs is olyan probléma, hogy ne bírná ameddig szükséges, cserébe 5 perccel orgazmus után nem is állna fel a páromnak, kellene neki pár óra-egy nap, hogy ismét jó legyen neki. Ha te 5 perccel később már ismét tettre kész vagy, akkor szerintem nyugodtan meg lehet ezt beszélni a barátnőddel, nyilván neki sem jó, ha a szex 5 perc után abbamarad, és idővel újból kell kezdeni az egészet elölről, nekem ez elég hangulatrombolónak hangzik amúgy is.
2020. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En birok 2-3-4 menetet is.Csak nem szeretnem hogy az elso rovid legyen es neki ne legyen orgazmusa.Ezert gondoltam ha belemenne egy ilyenbe es elmennem utana kenyeztetnem egy 5-10percig es mehetne a hosszu menet.
2020. ápr. 24. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem engedem csak 2-3 percig hogy megkeményedjen de elmenni nem tudok szájba túl speciális a farkam, szóval miután beton kemény bedugom és a punciba élvezek el (gumival). De nyalni órákig tudok
2020. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!