Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit kene csinalnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kene csinalnom hogy ez ne legyen ilyen kellemetlen? 19/F

Figyelt kérdés

Van egy lanybaratom, aki az egyik legjobb baratom, szuletesetol ismerem, mindig joba voltunk, de baratsagnal tobb sosem volt koztunk es nem is lesz, es neki komoly baratja is van.


Viszont en szexuálisan nagyon vonzódom hozzá, rendszeresen nagyon felizgat hogyha talalkozom vele es pl pont olyan ruhaban van elottem amibe kicsit jobban latszik a teste, de igazabol mar csak az is fel tud izgatni ha picit tobb ideig vagyunk kozel egymashoz testileg, pl ulunk egymas mellett es gyakran hozzam er. Ráadásul mivel regota ismer, bizik is bennem es nem szegyenlos annyira, ha egyedul van otthon, sima polo bugyiban is kepes fogadni, ami nem zavar, csak egyszeruen nagyon felizgat.


Es mindig mikor felizgat, aznap muszaj masztiznom ra mert addig nem hagy nyugodni a fantaziam.


Fontos kihangsulyoznom hogy ne ertsetek felre, szoval szerelmes egyaltalan nem vagyok bele, nem zavar hogy van baratja, orulok is neki, es amugy nem is akarnek vele parkapcsolatban lenni semmilyen korulmenyek kozott.


Egy nagyon eros testi vonzalomrol van szo a reszemrol, ami abban nyilvanul meg hogy gyakran felizgat es sokat masztizom ra, es nyilvan maszti kozben a kepeit nezve abrandozom hogy mit tennek vele. Es emiatt bant igazabol a lelkiismeret engem, hogy miket fantazialok rola a hata mogott es hogy gyakran ra masztizom, es o mit sem sejt az egeszrol.


Raadasul a baratjat is nagyon rendesnek tartom, vele is tok joba vagyok, es emiatt kicsit megjobban bant a lelkiismeret hogy en ilyeneket csinalok.


Emellett ugye bizik is bennem meg nem szegyenlos ugy elottem mint masok elott, de ha tudna hogy sokszor en mennyire kivanom ot, lehet nem tetszene neki.


Es igazabol ezek miatt eleg kellemetlenul erzem magam. Szerintetek mit tudnek csinalni ezellen?


2020. ápr. 24. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy ne fogadjon egy szál bugyiban. Te meg szerezz egy barátnőt.
2020. ápr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő is szexelne veled egyszer,ha ilyeneket csinál.
2020. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én simán elmondanám neki, hogy ha nem akar tőlem semmit, na mászkáljon előttem bugyiban. Nem vagytok már gyerekek. Értem én, hogy megbízik benned, de ilyet nem kéne, ha nem akar felizgatni. Minden pasit felizgatna ez, nem a te hibád. Otthon a szobában, arra rántasz rá, akire akarsz, ezt azért neked van jogod eldönteni és senkinek nem fáj, ha még csak nem is beszélsz róla.
2020. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy tiszteletben tartod, hogy kapcsolata van és hogy ti csak barátok vagytok. Éppen ezért ha veled talizik, ne vegyen fel kihívó ruhát, és akkor neked nem lesznek ilyen gondjaid. Ebből is látszik, hogy a fiú lány barátságban az egyik fél mindig jobban vonzódik és többet akarna. Na ehhez kell elég érettnek lenni, hogy tudd, hol a határ :)
2020. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az az isteni ha megmondod a tutit.Ne haragudj nagyon szexi vagy és ezért nagyon kívánlak szexuálisan,szóval légyszíves ne öltözz kihivóan amikor találkozunk.
2020. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!