Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves korban normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban normális elkezdeni nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Szerintem 18 előtt, de sajnos nekem akkor nem jött össze, de így 20 felett sem volt részem sok szexben.
2020. ápr. 24. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem korhoz kötött, hanem normális kapcsolathoz. A 20 éveseknek általában nincs még normális kapcsolata. Ez nem arról szól, hogy ahhhh, de vágyom a szexre, dugjunk, mert különben szétdurran a fejem. Ez annál komolyabb lenne, és sokak számára meghatározó az első szex.
2020. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pl 18 éves korom el Ott nem éreztem magamat se lelkileg se mentálisan se testileg felkészülve a szexre.. így is közelebb voltam a 19hez mint a 18hoz mikor megtörtént a dolog ..és így vissza gondolva még nem ártott volna 1-2 évet ráhúznom ... pedig párkapcsolatban történt...

Most már mind1... a puncim nincs "Resete" gomb


N

2020. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek az előttem szólóval. Én 25 évesen szexeltem először és egyáltalán nem érzem azt, hogy bármiről is lemaradtam volna. Erre meg kell érni.

Az első tényleg maradandó, olyasvalakivel kell csinálni akit szeretsz és akiben megbízol. Ha ilyenekre nem gondolsz, egy életre tönkrevághatja a szexről alkotott képedet.

2020. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kor kérdése .Az szexeljen,aki érzelmileg is érett erre .Itt a legtöbben csak fizikailag érettek,meg kiváncsiságból.
2020. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem korhoz kötött. Mindenki akkor kezdje el, amikor érzi, hogy itt az idő és felkészült. 18 éves korom előtt nem is gondoltam a szexre, hogy őszinte legyek. Egyáltalán nem gáz (bár nem tudom miért de sokan azt hiszik), ha valaki 20 éves kora után veszíti el. Mindenkinek a maga döntése. De akik fiatalon veszítik el, azoknak a nagy része mehbánja később.
2020. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

25 évesen vesztettem el. Én 19 körül már készen álltam rá, csak elbénáztam a kapcsolatot és nem voltam elég szép ahhoz, hogy le merjek feküdni valakivel, ezért 25 évesen is csak olyannal mertem lefeküdni, akihez nem igazán vonzódtam és nem érdekelt, mit szól.

Én remélem, hogy a lányom nem szexel majd tiniként, és remélem 19 éves kora körül át fogja élni és nem lesz annyi testi hibája, mint nekem. De örökölte sajnos az én alkatomat, ami annyit tesz, hogy most még gyönyörű porcelánbaba, de nem fog megnőni a melle, ahogy velem történt és emiatt ő se fog túl hamar lefeküdni valakivel. Nem is bánnám, ha nem lenne szerelmes soha, de ebben is rám fog hasonlítani, már az oviban is szerelmes.:(

2020. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen vesztettem el.

Volt egy páran, még tiniként. Mit ne mondjak, ő csak AZÉRT volt velem, mindketten szüzek voltunk, csak a szexre ment volna. Nos, naívként, tapasztalatlanként hittem, hogy majd felnő, mondván a fiúk később érnek és nincs itt gond. Nem feküdtem le vele, nem kürtöltem a véleményem világgá, de én ahhoz a nézőponthoz álltam, hogy azzal fogom elveszíteni a szüzességem, aki valójában szeret engem. 16 évesen ezért nem feküdtem le az exemmel, a téma mindig a szexre terelődött. Másfél évet vett el az életemből, a tinédzser koromból egy olyan személy, akinek én csak szexre kellettem volna, és nem is változott meg. 18 évesen rám talált a következő szerelem, ám ez más volt, mint az előtte lévő sráccal. 19 éves voltam, amikor lefeküdtünk, 3 hónap után. Vártam vele, "később" történt, de annál kevésbé bánom!

Szerintem ideális kor nincs. Kívántan 16 évesen is a szexet, ha "nem érdekel" gondolkodásom lett volna, már akkor elvesztettem volna. Ám én erről azt gondoltam (s már önmagában a szexről), hogy nem kell mindenkivel csinálni, főleg nem az elsőt. Legálabb is nálam ezt ki kellett érdemelni. Azóta is együtt vagyunk a párommal (7 éve).

2020. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*volt egy párom

Elnézést, kijavította a telefon... 🤓

2020. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Másrészről azért sem lehet szerintem ezt eldönteni, mert hiába akarsz nemi életet elkezdeni, ha nincs kivel.

A "normális nemi élet" pedig számomra a nemi életet jelenti, ergo lefekszel egyszer valakivel, majd hónapokig nem történik utána senkivel semmi, az még számomra nem "normális nemi élet". :)

2020. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!