Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti bevállalnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti bevállalnátok kamerás otthoni munkát?

Figyelt kérdés

Így hogy még mindig húzódik a járvány, van olyan lány itt aki elgondolkozott ezen?

Ha igen, miért? Ha nem, miért?



2020. ápr. 24. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%

Már csinálom..

Mert kell a pénz azért tudod . Két szép szememért nem vetem le a polcról a kenyeret

És nem lesz befizetve a számla .. és nem csak magamat kell el látnom


Ui . Van már erre 3 bőkezű emberem nem kel még 1 így is necces megoldani .

Nem fogom részletezni mit csinálunk kamerán keresztül arctalanul . De mindenki jól jár .

2020. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező Nem válaszolok privátban. Ha van kérdésed itt kérdezd.

Köszönöm

2020. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem.


A munkahelyemen se bámulnak végig az arcomba.


Engem feszélyezne ha folyamatosan meg lennék figyelve. Ha muszáj lenne otthon dolgoznom, akkor olyan munkát választanék ahol nem bámulnak.

2020. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Mpatrik1995

Neked sem válaszolok privátban

Az ár egyéni illetve még beszéljük mennyit szán rá kalkulálunk egyeztetünk.

Konkrét összeget nem fogok írni

De annyit elárulok hogy hogy az aki eddig lakásos prosti volt az is inkább tér át a webkamerára mert jobban megéri. 😋🥰

Ui. Nem. Én nem voltam prostituált. Rendes tisztességes munkám volt csak le lett húzva a roló

150 ember vesztette el a munkáját velem együtt...

2020. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Én nem, de nem ítélem el aki igen, cselekedjen mindenki a maga értékrendje szerint. Azért nem vállalnék mert számomra a szexualitásom árusítása -legyen az bármilyen formában is- prostitúció.
2020. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Igen be! 28/N
2020. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Luca 1994

Neked is ide válaszolok.

Mindent megbeszélés alapján arcod ne vállald .Csak leinformálható emberrel csináld olyannal aki nem el vissza az adataid

És addig ne kezdj bele semmibe amíg nem utalta a megbeszélt összeget

Srcreenshottal jelezd neki hogy oké megérkezett az összeg..

A másik hogy tényleg ne kapcsolj addig kamerát amíg a vissza jelzés nem történt

Mert akkor büdös életbe nem kapod meg a pénzed

2020. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Első, ha elvégezted volna legalább a 8 általánost, és írni megtanultál volna, most könnyebb lenne a helyzeted munkaügyben is. De örülök, hogy nem "veted le" a kenyeret. De így biztos kényelmesebb. Gratulálok, hogy össze is hoztál még valakit, hogy a nulla végzettségedből el kelljen tartani.
2020. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Ja, és 71%-os legfeljebb a sajtos róló lett lehúzva. Ilyen írni tudással valami nagyon alja munkát ha találhattál valaha, de már a szakmákhoz is többet kell tudni, mint amennyi értelem süt az írásodból. Nem csodálom, hogy a "tudásoddal" nem alkalmaz senki.
2020. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

71%-os, nem tudom, mit válaszolgatsz itt a privát üzenetekre. Senkit nem érdekel, csak aki kérdezett, neki kellett volna válaszolnod. Gondolom, nem volt annyi eszed, hogy ne a saját neved add meg regisztrációkor.

Mellesleg, akinek itt válaszolgatsz a privát üzenetükre, lehet, nem is olvassák, mert nem jönnek vissza a kérdéshez.

2020. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!