Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket mennyire idegesít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire idegesít vagy izgat a fitymacsattogás, amikor maszturbáltok?

Figyelt kérdés
Amikor nem vagyok otthon egyedül, akkor magamra zárom az ajtót, és úgy huzigálom, de így sem tudom nyugodtan csinálni, mert baromi vékony az ajtó, konkrétan mint egy gipszkarton. 6-an lakunk egy lakásban. Attól tartok, hogy valaki meghallja, ami finoman szólva is atom ciki lenne.

2020. ápr. 25. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Húzgáld kicsit halkabban 🙃
2020. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező "csattogósan csinálni".

Egyébként - nyugodt körülmények között - engem egyáltalán nem idegesít, de nem is izgat különösebben: van akinél ez velejárója a maszturbálásnak, másnak meg egész csendesen is megy.

2020. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs fitymám, így csattogás sincs. :)
2020. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar. Inkább izgat ha hallomm másét
2020. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fityma nélkül nincs csattogás maszti közben!
2020. máj. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!