Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Milyen pasi hang...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Milyen pasi hang az ami szexi és vonzó?

Figyelt kérdés
Belinkeltem nektek Ramsay magyar hangját egy kérdésben és nem tetszett több válaszolónak sem pedig a mély hang az szxi és szerintem az övé elég mély. Kicsit pszichopata a hangja de jó mély. Akkor van olyan hang amire ti azt mondjátok, hogy ez olyan szexi hang amit szívesen hallgatnátok a pasitól és olyan izgató? [link] Belinkeltem amiről beszéltem.

2020. ápr. 25. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Von diesel szinkron hangja :)
2020. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Avi kaplan!😃
2020. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Barns Courtney
2020. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kulka János!

Elalélok tőle!

2020. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha valakinek bejön a hangja az mennyit számít nektek? Ha van egy pasi aki nem annyira az esetetek de a hangja extra jó akkor mi van abban az esetben? Vagy ha valaki bejön nektek külsőre de a hangja nem akkor mi a helyzet?
2020. ápr. 25. 22:42
 6/10 anonim ***** válasza:
En, mint tenyleg mely hangu srac nem tapasztaltam extra elonyoket eddig a hangom miatt. Annyi, h megdicsertek parszor. Nem a hangon, nem az izmon es nem ezek kevereken dol el, h szimpatikus vagy e egy lanynak. Viszont az igaz, h szexinek talaljak:P
2020. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valamennyire biztos közrejátszil a hang is abban, hogy valakiről pozitív a benyomásom. Persze aki nagyon nem az esetem, az úgy sem lesz az, ha imádom a hangját. De ha valaki alapból is tetszik valamennyire, akkor dob rajta, ha a hangja is megfog.
2020. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Leonardo
2020. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bodrogi Gyula
2020. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mély hang - rajongó vagyok, valaki írta Kulkát - az övé sem rossz. Jim Caviezel hangja a Person Of Interest-ben egészen ütős (igaz, sokszor inkább mormogva beszél).


Sajnos nem ismerek igazán mély hangú férfiakat, hova lettek...??

Ha olyat hallok, felkapom rá a fejemet, nagyon ritka.

2020. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!