Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy a fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a fiatalabb férfiak közelítenek csak hozzám?

Figyelt kérdés
43éves vagyok és a korombeli férfiak nem közelednek hozzám csak a 20-25 évesek! Ennek mi lehet az oka?
2020. ápr. 27. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy mi még nem találtunk egymásra ;)
2020. ápr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most ez a divat,minden fiatal gyerek idősebb nővel akar szexelni.Aztán ha nem mész bele,a legtöbbjük elkezd hisztizni.
2020. ápr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Valószínűleg azért, mert olyan kisugárzásod van, ami elcsavarja a fejüket.

Én még hasonló korúként azon tűnődök, vajon hol vannak az igazi 40es nők 😀

2020. ápr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valldbe nyugodtan hogy tetszik neked ez,hogy a kis csikók buknak Rád,ne álszenteskedj
2020. ápr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Én is 40-es vagyok. Kaptam már innen 20-as, 30-as, 50-es férfiaktól is leveleket, csak a korosztályunkból nem.

Ők a fiatalabbakat keresik, főleg amelyik még nem alapított családot.

2020. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akik számodra érdekes korodbeli férfiak, azok már tartanak ott az életben, hogy kicsit adhatnak a sportszerűségre is.


Ha nőznek (akár házasként, akár élettársi kapcsolatban félig függetlenül, vagy teljesen függetlenül), akkor sem akarnak komolyan elköteleződni.


Simán lehet, hogy tetszel nekik, de úgy érzik, hogy te olyan férfit érdemelnél, aki téged komolyan megbecsül. Most még nőiességed ragyogó délutánján van lehetőséged olyan férfit találni, aki komolyan megbecsülne, ezért nem rabolják idődet.


Laza kapcsolatra (ahol egy csajnak kedvelt k.u.r.v.a szintű megbecsültség jut) ezért keresnek fiatal, csinos csajt. Itt még előny is ha a csaj is számítóan van velük (pl. anyagi támogatást elfogad, vagy karrierje egyengetését), mert akkor nincs átverve, hanem ki van fizetve.

2020. ápr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az is lehet az oka,hogy nagyon fiatalos vagy.

Jó lenne látni rólad egy fotót mi lehet az indok.

Ha gondolod küldj egy egész alakosat,és meg mondom korrekten mit látok,tényleg csak segítő szándék vezérel.

Egyébként veled korabeli pasi vagyok.. Megértem a problémád!

2020. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet annyira fiatalos vagy hogy a saját korosztályban is túl fiatalnak néznek, akár csak fiatalok nem gondolják hogy 40 éves vagy. Egyszerűen csak túl fiatalos vagy. Valószínűleg.

F

2020. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert a húszon évesek azt hiszik, hogy mindössze a koruk is elég már ahhoz, hogy hanyatt vágd nekik magad. A többségük pedig a szexen kívül semmi mást nem akar egy nőtől ebben a korban.

Sok 40-es férfi meg próbája a másodvirágzását élni.

2020. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!