Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az fétisnek számít, ha szerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fétisnek számít, ha szeretek nőket kézzel és szájjal a csúcsra juttatni, de aktus nem történik?

Figyelt kérdés

Persze, lefekszek nőkkel, imádom is csinálni, de szeretem néha csak azt csinálni, hogy a nő hátradől, kicsit masszírozom, majd elkezdem kézzel és szájjal a csúcsra juttatni, akár többször is egymás után.

26F



2020. ápr. 27. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Az tuti hogy nem fétis.
2020. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem az.

Tanulj erotikus masszázst (akár tantrikusat), élvezni fogjátok.

2020. ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Én is ilyen vagyok. Imádom ha a páromnak vagy partneremnek örömet tudok okozni bármilyen formában. Felemelő érzés. Szerintem ez teljesen rendben van. Ne hagyd abba, imádják a nők.

Azért túlzásba se ess, ha idő után nem kapsz viszonzást, hosszú távon nem lehet jó.

2020. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez egy vágy.

Vágy és fétis nem ugyanaz.

2020. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem fétis, sőt nagyon is jól teszed ha nem egyből "na bele és csináljuk" módon közelíted meg. A nők szeretik ha foglalkoznak velük, figyelnek rájuk.


Mindazonáltal... tanács: azért a dugást se hagyd ki a repertoárból :)

2020. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk engem az juttat csucsra, ha dugas van, de tudom, hogy furcsa no vagyok.

Amugy meg ez sem fetis, de ha jolesik, hogy fetised van, kepzeld annak.

2020. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából azért kérdezem, mert elvileg minden fétis, ami beindít, de eltér a normálistól.

Például ez is beindít, de ugye ez abban tér el a normálistól, hogy a nőt addig elégítem ki kézzel és szájjal, amíg bírja, vagy tovább, akár kikötözve, de én nem fekszek le vele.

Tehát gyakorlatilag az indít be, hogy egy akár idegen nőt sorozat élveztetek aktus nélkül. Kikötve még jobb, mert még tenni sem tud ellene.

2020. ápr. 27. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fétis ez akármit is írsz.
2020. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!