Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb lányokhoz és fiúkhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lányokhoz és fiúkhoz is szólna a kérdésem, ez most a trend?

Figyelt kérdés
Szóval én 40 éves pasi vagyok,és megvagyok döbbenve,hogy most minden teljesen fordítva működik,mint mikor én voltam a 20-as éveimben. Arra gondolok,hogy a mai lányok előbb küldenek fotót a puncijukról mint egy normál fotót,és sajnos vagy nem,de előbb részesít orális örömökben mintsem megcsókolna. Ezt mind személyes tapasztalatból írom,és nagyon érdekel hogy mi lehet ennek a háttere. Mi ez a kifordított gondolat világ? Nekem ez nagyon furcsa..
2020. ápr. 27. 11:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Ez van,papi
2020. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem általánosíthatsz szerintem. 21 vagyok, csak komoly kapcsolataim voltak, nem küldök intim fotót és nem szoktam orálozni első csók előtt.

L

2020. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem csak nevelés kérdése az egész. Manapság azt lehet látni, hallani mindenhol, hogy 16 évesen már szexelni kell, különben örökre szűz maradsz...

Lányoknak biztos van valami megfelelési kényszer vagy valamit bizonyítani akarnak, talán azt, hogy 16 évesen is mekkora nagy lányok...

A környezet is sokat számít. Nemrég még közép suliba jártam (4 éve) és már 9.osztalytol az ment, hogy minél hamarabb el kell veszteni a szüzességét, mert különben lúzer maradsz egész életedben és gondolom ezt sokan nem akarják. Ebben a korban könnyen befolyasolhatoak a gyerekek és keresnek valakit, akivel lehet szexelni.

2020. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
Ha ilyeneket keresel, ilyeneket is fogsz találni.
2020. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt nem tudhatod, ki van a másik oldalon, lehet hogy a punciképet épp egy másik 40-éves papó küldte. A lányok többsége egyáltalán nem küld magáról fotókat. Másrészt a puncifotókat nem tudják később felhasználni az illető ellen, hiszen mivel nem látható rajta arc, nem lehet beazonosítani. Sajnos sok ember már egy egyszerű portréval is képes visszaélni.

Az ember kíváncsi, ennyi. Én kaptam már lánytól és fiútól is intim képet, és küldtem is. De ismeretlennek olyat nem küldök sohasem, amin az arcom is látható.


26/F

2020. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5-ös,ebben óriásit tévedsz,többel is találkoztam,egy sem volt kamus,sőt jobb is volt mint a fotókon. Ez a mai trend..
2020. ápr. 27. 11:51
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy mindnek kamu, de sose lehet tudni.
2020. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"előbb részesít orális örömökben mintsem megcsókolna"


Biztos vagyok benne, hogy ez nem jellemző.

2020. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8-as! Én is így gondoltam míg nem tapasztaltam mást.. Ezért vagyok tanácstalan,nem véletlen a kérdés,számomra ez megdöbbentő.
2020. ápr. 27. 12:10
 10/20 anonim ***** válasza:
Itt az ideje akkor, hogy egy kis illemre tanítsd őket.
2020. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!