Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúk! Lennétek örökké...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk! Lennétek örökké szüzek, ha kapnátok érte 5 milliárd forintot?

Figyelt kérdés
És nem veszíthetnének el semmilyen körülmények között sem, mert ha kiderülne, hogy igen, akkor jönnének a csúnya öltönyös behajtófiúk és vinnék a dellát. Ha meg maradna tartozás, hisz költenél a pénzből, akkor hetente járnának rád a pénzt kutatni, de ha az egyességet megtartod, és nem szexszel, akkor a zseton megmarad, és arra költöd amire akarod, kivéve a prostikra persze.
2020. ápr. 27. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5 millió angol fontot?
2020. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hmm

felvenném a pénzt, befektetném, 1-2 év alatt megtérülne 200 millió simán, akkor visszaadnám és élnék boldogan párkapcsolatban a kis pénzecskémmel


mondjuk én erről már lecsúsztam :)

2020. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor, hogy ne legyenek kiskapuk, módosítsunk a szerződésen! Az 5 milliárdot nem fektetheted be sehová sem, senkinek nem adhatsz belőle, és ha visszaakarod adni, akkor mindet vissza kell juttatnod a feladónak, nincs olyan, hogy 100 milliót befektetek, és a 4,9 milliárdot meg visszaadom. Csak magadra költhetnéd a zsetont, semmi üzleti dologba nem, mellette pedig szűznek kell maradnod.
2020. ápr. 27. 15:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Jóhogy lennék. Így is az fogok maradni, 0 forintért.

Csak nyernék vele.

2020. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Olyat lehetne, hogy a pénzből fizetnék 2 bomba nőnek, hogy egymással csináljak előttem én meg csak kiverem közben ?
2020. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mire jó a sok pénz ha dugni se lehet. Ennyit nekem nem ér. Ez olyan mint az olcsó benzin a kijárási tilalom alatt 🤣
2020. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szűz fiú de ha szűz lennék sem mennék bele. Kivéve persze ha még 1 hétig kéne szűznek lennem kiélvezném a pénzt majd leszúrnám magam. Történet vége. Sajnos. 23F
2020. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6-os! Ez a valamiért valami elv.... :/
2020. ápr. 27. 16:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Raadasul otmilliard nem is olyan sok, csak a forintban sok nullat hasznalunk.
2020. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én egész életemben ellennék 5 milliárddal.
2020. ápr. 27. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!