Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, volt mar, hogy ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, volt mar, hogy ti magatok akartatok az analt es nem a pasi eroltette?

Figyelt kérdés
Letezik olyan no aki odavan azert, hogy a fekenet kezelgessek igy?
2020. ápr. 27. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Olyan volt, hogy vágytam 1-2 ujjra a popsimba is.
2020. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, igen. Vannak lányok akik szeretik az anált. Az értelmes pasik meg nem fogják erőltetni, max fel ajánlják, és esetleg elmondják, hogy miért lenne szerintük érdemes kipróbálni.
2020. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondom, hogy mindenáron ki akarom próbálni, de jobban hajlok rá, mint a párom.

Ettől függetlenül nyilván úgy csináljuk, ahogy mindkettőnknek jó.

2020. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a #2-es is írja vannak nők akik kimondottan szeretik az anált. Igaz jóval kisebb az arányuk mint ahány ffi szeretné. Viszont már megbocsáts ha neked az anál "fenék kezelgetést" jelent akkor talán még nem kellene vele próbálkoznod...
2020. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, volt már olyan :)
2020. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt. #2-vel egyetértve: Van, aki szereti, és ezért szeretné is! A pasi pedig ne erőltesse, mert abból jobb, ha nem lesz semmi.
2020. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
létezik
2020. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen volt. Szeretem az anált, vagy a popsi ujjazást szoktam kérni néha normál behatolás mellett, jó kis orgazmusok születnek így. 23/N
2020. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!