Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért eredményez a maszturbálá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért eredményez a maszturbálás sokkal intenzívebb orgazmust, mint a normál szex számomra nőként?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mert ha valakivel együtt vagy megoszlik a figyelmed, és az ő orgazmusára is koncentrálnod kell.
2020. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Nálam is ez van.
2020. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz azért is, mert te tisztában vagy azzal hogy mi neked a jó. A partnered pedig valószínű hogy nincs telj tisztában ezzel.
2020. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"teljesen" 🙃
2020. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez van, de attól még tud élvezetes lenni a szex.

Próbáld néha jobban elengedni magad szex közben. Persze, ettől még a másikra is figyelj. Én úgy szoktam csinálni, hogy néha elengedem magam teljesen és csak magamra koncentrálok. Majd még az adott aktuson belül váltok és rá figyelek.

De tény, hogy magadnak (maszti közben) jobban tudod, hogy mi a jó. Sokkal jobban megtalálod a technikát, az érzékeny pontokat, a tempót stb. Hiába ismer a párod jól.

2020. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Mert már hozzá szoktál a masztihoz, ahelyett hogy inkább szexelnél, és más hozza ki belőled.
2020. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!