Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatban vagyok egy férfivel. Közös megegyezéssel mindig ott alszom nála szex után, párszor már felvetettem, hogy hazamegyek, de nem nagyon ugrált az ötletért, bár gondolom, a reggeli menet miatt. Ez ideáig rendben is van. Viszont minden együtt alváskor úgy szorít, ölel magához, hogy levegőt sem kapok, simogatja és puszilgatja minden porcikám még alvás közben is reggeltől estig, ha esetleg elfordulnék, már húz is vissza. Nem nagyon tudom hová tenni ezt. Értem, hogy létezik szex utáni összebújás laza kapcsolatokban is, nincs is vele gondom, de nem lépi ez már át egy kicsit a határt? Zavarni nem zavar, egyelőre nem is akarom neki felhozni, csak érdeklődöm, hogy mi erről a meglátás úgy általánosságban. Köszönöm!
2020. ápr. 28. 01:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű, hogy szeretethiánya van, és ezt is ebben a laza kapcsolatban szeretné megélni, kötöttségek nélkül.
2020. ápr. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
*estétől reggelig természetesen :)
2020. ápr. 28. 01:25
 3/14 anonim ***** válasza:

Mázlista ember. Hogy jöttetek össze?


Egyébként normális. A férfiak azért keresnek szexkapcsolatot, mert szeretetre vágynak.


És a többi elvárásnak (magas fizetés, egzisztencia, jövendőbéli gyerekek eltartása, stb.) nem tudnak vagy nem akarnak megfelelni.

2020. ápr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Természetesen szexkapcsolatban is belefér, a szex utáni összebújás, stb...

De szerintem elképzelhető, hogy ő 1 kicsit többet érez, mint amiről szólni szokott ez a dolog.

Nem biztos, de könnyen megesik az ilyen.

F

2020. ápr. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nemnormális.
2020. ápr. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Neki ez a komfortos. Ha neked nem az, akkor tedd szóvá.


De szerintem téged az érdekel, hogy “érez-e többet“ irántad, “beléd szeretett-e“ (női gondolkodás fogalmai), akar-e téged társnak.


A jellemző az, hogy a férfiak érzelmeiket jól el tudják különíteni.

Szexpartnernek olyan nő is kompromisszummentes lehet, akivel már sehol sem jelennének meg. Barátnőnek is olyan nő, akit soha nem vennének feleségül.

2020. ápr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem normális ez már átlépi a szexkapcsolat határait hiszen ez attól több!
2020. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ritka az olyan szexkapcsolat ahol a felek csak találkoznak,jól ki elégítik egymást és már csapódik is az ajtó.. Vannak ilyenek,de ezek hamar ki üresednek. Még a szexkapcsolat is úgy jó igazán ha vannak a kémiai vonzalmon kívül más tényezők is.

A pasi szeretethiányos igen,de inkább élvezd ki ezt,és örülj hogy többet is érez kicsit irántad. Nem csak egy kis ringyóként kezel aki le rántja és már szedi is a sátorfáját.

2020. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az számíthat esetleg, hogy soha nem volt kapcsolata? 25 évesek vagyunk amúgy. Szerintem ezért kezeli furcsán, de ez csak az én meglátásom.
2020. ápr. 28. 17:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi fura sincs abban, hogy állandó szexpartnered nem csak előjáték+aktus szinten akarja veled gyakorolni a testiséget, hanem élvezi az összebújást is, ez is érzelmi feltöltődést ad neki.


Igazából már egyéjszakásnak induló (vagy úgy, vagy nem úgy végződő) kapcsolatban is keresi ezt egészséges férfi. Akkor nincs rá idő, ha prostinak félórát vagy órát fizet..l

2020. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!