Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez vajon így normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon így normális?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és sosem volt még kapcsolatom, nem is szeretnék. A lanyokhoz tuti nem vonzódom, a fiukhoz meg nem tudom. Szeretem ha flörtölnek velem, húzzák az agyam, megerintetnek, szóval szeretem ha valaki nyomul rám, de nem kívánom a szexet, nem akarok vmi idegennel/haverral lefeküdni... Normális v vmi fura van ebben? (nem kérek privatot, nem válaszolok rájuk)

2020. ápr. 28. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
nem.
2020. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van akinél később indulnak be a hormonok.
2020. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális
2020. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem akarsz idegennel, vagy olyannal dugni aki érzelmileg nem áll közel hozzád, nem bízol benne teljesen normális. A nők jelentős része így van vele.

Ha nem kívánod szexet és el sem tudod képzelni egyetlen pasival sem... nos, az nem normális. Akkor aszexuális vagy.

Ha elveted, undorodsz a szextől az sem normális, akkor meg mentálisan sérült és/vagy nagyon mély komplexusok tartanak vissza attól hogy élvezd az élet legcsodálatosabb részét.

2020. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Hát szerintem az a hülye aki szerint nem normális az, ha valaki nem akar idegenekkel vagy haverokkal lefeküdni:D


Igen, Kérdező, teljesen normális amit leírtál. Ez az egyértelmű jele annak, hogy érzelmekre van igényed. Majd ha belebotlasz a megfelelő emberbe, észre sem fogod venni a változást:)

2020. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Szereted,ha nyomulnak rád,flörtölnek,megérintenek,de nem akarsz többet.

Tehát te semmit nem adsz magadból,de másoktól ez jól esik.


Nem lesz könnyű dolgod,ha ilyen maradsz.Lassan elfogynak a sikertelenül próbálkozók.Megunják.

Utánna meg örülsz,ha valaki ritkán bepróbálkozik.

Viszont lehet,hogy neked igy a jó.

Van egy ismerősünk.48éves nő,és az anyukájával él.

Nem volt férjnél sosem,nincsenek gyerekei.

És már nem is lesz senkije.

2020. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez sehogy sem normális! Az élethez hozzá tartozik a szex is.
2020. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

“Nem akarok vmi idegennel/haverral lefeküdni”... nem tudom, hol élsz, de szerintem ez lenne a normális. o.O

Fiatal vagy, ez még változhat, ha megkedvelsz valakit/szerelmes leszel.

2020. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!