Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen gusztustalan sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gusztustalan sok csaj társkereső felületeken?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondolok,hogy tök jó csajok évek óta fent vannak,sokuk folyamatosan aktív mert látható. És az adatlapján azon kesereg,hogy "szeretné megtalálni az igazit,mert sokat csalódott,itt talán majd sikerül" szlogennel nyomul.. Ami ugye teljesen nyilvánvaló hazugság. Naponta még az ocsmányabbnál ocsmányabb förmedvények is tucat levelet kapnak. A szebbek meg akár heti százat is. Nekem ne mondja senki ha valaki évek óta fent van hogy egyet sem talált,mert minden pasi csak a farkát küldte. Most lehet engem fikázni,de sántít a sztori,és tényleg sajnos sok csajszi inkorrekt gusztustalan. Semmi más nem vezérli őket,csak a segg mutogatás,és a beteges exhibicionizmus,ez az igazság. De kíváncsi vagyok véleményekre,vagy esetleg nyugodtan lehet cáfolni is..!
2020. ápr. 28. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
A párodban is lehet csalódni. Én mindegyik exemmel így jártam.
2020. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

De ugye azt tudod kérdező, hogy eaz ilyenek nagy része KAMU CSAJ és nem az valójában, akinek magát kiadja!

De ugyanez vonatkozik a pasikra is, nem csak ránk kéne mutogatni!


L

2020. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem tudod őket megdugni. Ha tudnád akkor nem lennének ilyen undorítók.
2020. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos ezt tapasztalom én is. Nem találok párt, pedig sok nő fent siránkozik, de ismerkedni nem akar.
2020. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 fegya ***** válasza:
Sajnos ezek legtöbbje csak arra megy hogy fizess. a csajok szinte mind kamu.Pasikat nem nézem ,de gondolom ott is ez van!
2020. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
De konyorgom, arra nem gondolsz, hogy ok meg a temerdek gusztustalan pasit nem akarjak valasztani es kivarnak?!
2020. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Moslékkal is lehet tüzet oltani, tartja a közmondás. :D

Nem tagadom, volt 1-2, akit csak egy kóbor dugásra, vagy szaxira használtam ki.

És volt olyan is, aki azt mondta magáról, hogy kifejezetten csúnya, ráadásul tök előnytelen képei is voltak fenn, de azért...

...de azért összefutottam vele. Mert beszélgetni viszont értelmesen lehetett vele. Egyesek szerint tényleg nem túl szép arc sok szeplővel, kusza, ámde hibátlan fogak, vékony alkat, kis cicik, kis popsi. De mégis volt valami, ami megragadott benne.

Erősen önbizalomhiányos volt a drága. De valahogy mégis "összehangolódtunk". És az ágyban egy istennő volt.

3 évig együtt is voltunk, az első talitól fogva. És sajnos én rontottam el.

2020. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

És most üljünk le egy percre, és képzeljük el hol tartana a társadalom ha az ilyen mértékű férfidüh a tényleg káros, gusztustalan dolgok felé lenne irányítva.

A robot komornyik nyitná ki a repülő autónk ajtaját, nem lenne éhezés, és napi 2 órát kéne csak dolgozni. :D


De nem. Most csak az van, hogy "nő válogatni!! nő büdös felszínes k urva lenni!! nő nem adni nekem pinát!! pinapinana!!!!"

2020. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Most konkrétan mi a bajod? Nem lehet fönt valaki egy társkeresőn hosszú ideig mert az nem normális szerinted? Vagy az a baj, hogy neked nem írnak vissza? Ettől miért lesz automatikusan gusztustalan? Ezer oka lehet rá.

Én mondjuk "ocsmány förmedvény" vagyok, de hidd el nem kapok 100 levelet, azok is annyik, hogy "szia", kitöltetlen adatlappal, semmitmondó képekkel, és kétszer annyi idősek mint én.

A jó csajoknál más a szűrő, mit kell ezen hisztizni?

2020. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!