Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szoktatok saját magatoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok saját magatoknak intim képeket készíteni? 22N

Figyelt kérdés

Van párom, régen nagyon sok intim fotót küldtünk egymásnak és izgultunk rá, de egy 2 éve ez már nincs. Őt nem izgatja fel már annyira ha küldök neki mint régen, ő meg már nemis küld nekem.

Viszont magamról szoktam fotókat készíteni , amit neki nem mutatok meg. Lehet azért, mert legbelül magamat akarom értékelni, hogy tetszem magamnak, vagy esetleg más férfiaknak is tetszenek, mert ő már annyira nem mondja.


2020. ápr. 28. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen
2020. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát, nem rendszeres a dolog

Amikor volt párom, előfordult.

De tisztában volt vele, ha ő küld, akkor hazaérek, és szétszedem :3

2020. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyes vagy. Holnap vehetsz magadnak egy fagyit.
2020. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csináltunk ilyet, de aztán összeköltöztünk és már közös képeket csináltunk, vagy egymást fotóztuk.
2020. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 StevenUp ***** válasza:
85%

Küld át és kielemezzük.

Előre szólok hogy láttam már pucér nőt, tehát le kell nyűgöznöd, hogy magamhoz nyuljak...


Tessék kisasszony, a Színpad az öné :D



Amugy meg ez inkább némi önigazolásnak tűnik. Lényegében meg is válaszoltad a kérdésed egy részét "azért, mert legbelül magamat akarom értékelni, hogy tetszem magamnak, vagy esetleg más férfiaknak is tetszenek, mert ő már annyira nem mondja"


És ugyanezen a síkon elindulva nem tartom kizártnak hogy hasonló okokból más lány is csinálta, vagy csinálja.

A nőkbe bele lett súlykolva az évszázadok alatt, hogy ha szép akkor sokra viheti.

És ez sok nőnél értékmérő hiszen tudatalatt azt hiszi hogy ezzel megalapozzhatja az életét és ezért hasonlitgatja magát...

Csak sajnos mi lof**z pasik meg adjuk a lovat alátoj ezzel építve indokolatlan magasra, vagy romvolva egészen mélyre egy amúgy, egészséges női önbizalmat

2020. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem magamat fotózni, de az csak nekem készül. 20N
2020. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Amúgy fel is izgulsz magadra? Szép vagy? :)
2020. ápr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Sok sikert. Ez az egyik leggyorsabb módja, hogy felkerül a napiszarra...
2020. ápr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja az idő múlásával, a párok közt ritkulni szoktak az ilyen szituk.

Én mondjuk inkább olyasmi vagyok mint te.

Ha van csajom és esetleg meló közben kapok tőle egy ilyesmi képet, az igen fel tudja dobni a napomat.

Tehát mikor kapcsolatban vagyok, is szeretem az efféle huncut dolgokat.

F

2020. ápr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Alap. Videót is.
2020. ápr. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!