Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexuális életem romokban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális életem romokban, antidepressszánsok, más pszichiátriai gyógyszerek használatától. Valaki hasonló tapasztalattal? 19/L

Figyelt kérdés

Évek óta depresszióval küzdök, borderline személyiségzavarom van, rengeteg gyógyszert szedtem, szedek most is. Ez nagyon megnehezítette az orgazmus elérését szex közben. Viszont most, hogy ez javult, amiért más gyógyszereket szedek, arra tudok csak gondolni szex közben, hogy megint rossz lesz vagy nem fog menni a szitu, és ettől annyira bestresszelek, hogy elveszi az élvezetet belőle. Valaki valami tanács ezzel kapcsolatban? Esetleg tapasztalat?

19/L



2020. ápr. 29. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Roviden,milyen egy Borderline szemelyiseg ?
2020. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erős depressziós tünetek, önbántalmazás, hangulatingadozás, szorongás, ilyesmik nagyrészt. Sajnos több öngyilkossági kísérletem is volt, nem csak egy kis "depi" itt a helyzet.
2020. ápr. 29. 19:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Érzelmileg instabilak, dühkitörések/rohamokba fullad nagyon könnyen egy visszautasítás, vagy nem egyet értés, hihetetlenül logikusan gondolkodnak, vág az eszük mint a borotva és a világ is egy kissé fekete-fehér a számukra, a vicceket sem feltétlenül értik, legalábbis nekem ez a tapasztalatom valakivel aki enyhe személyiség zavarral küzdött. Eleinte nagyon sok bosszúságot okozott az illető, nem értettem és nem tudtam hogy hogyan kezeljem, nagyon nehezemre esett jóban lenni vele eleinte, aztán jól alakultak a dolgok, jóban vagyunk a mai napig, és az érdekes az hogy csak nem rég tudtam meg hogy ő is ezzel a személyiségzavarral küzd, sok türelem kell hozzájuk és vannak nagyon nehéz szituációk, de még így is sokkal értékesebbek mint mások akik elvileg semmi lelki betegséggel nem küzdenek.
2020. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnalom,h ongyilkos akartal lenni :( Kerlek sose tobbet ne csinald! 32/f
2020. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3-as nem nagyon hallottam még ilyenről, hogy borderline-osnak nem lenne humora. Én híres vagyok a szarkazmusomról. Illetve sosem volt még se dühkitörésem, se dührohamom. Szerintem ezek nem feltétlen jellemzőek a borderekre.
2020. ápr. 29. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak sz ard le az egészet (persze nem szó szerint) :D

Élvezd ki a pillanatot, ne törődj mások hülyeségeivel.

Saját élvezetedre koncentrálj.

2020. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mikeXxX ***** válasza:
54%
Csak egy jó partner kell neked aki figyel rád és a vágyaidra azt a sok szar gyógyszert meg ki dobja neked. 40f
2020. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom szerint a gyógyszerek tüneti kezelésre jók, de nem oldják meg a problémát és lehetnek mellékhatások.


Szerintem folytasd a gyógyszereket, de mellette keress pszichológust, terepautát. Nincs egyszerű és gyors megoldás, de kicsit hosszabb távon jelentősen javíthat az állapotodon és sikerülhet eljutni oda, hogy csak enyhe gyógyszerekre lesz szükség, ami mellett gyakorlatilag nem tapasztalsz mellékhatásokat, teljes életet élhetsz.

2020. ápr. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszer kaptam olyan antidepresszánst, amitől 40 percig kellett vernem a lompost, hogy elmenjek. Mondjuk lány barátom utalt rá, hogy adhatnék belőle a pasijának is... :D De amúgy pokoli volt.

Szerencsére túllendültem azon az időszakon, de egyébként ha lenne egy hasonló problémával küzdő barátnőm, a legkevésbé sem szeretném, ha emiatt stresszelne. A szexben pont, hogy az a lényeg, hogy két ember a lehető legközelebb érezze egymást, és hogy felszabadultan, boldogan együtt legyenek. Nem pedig az, hogy izguljunk, hogy mi lesz, ha... Nehezen éri el a csúcsot? Akkor legfeljebb lesz egy másfél órás menet, ami alatt én háromszor elmegyek, közben meg nyalom, hogy beleremegjen. ;) Probléma megoldva. :)

2020. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!