Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves fiúnál mennyire baj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves fiúnál mennyire baj az ha szűz még?

Figyelt kérdés
Nem én akartam így, hanem így alakult. Még barátnőm sem volt.
2020. ápr. 29. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Semennyire, nekem semmit nem jelent ez, max annyit, hogy nem kell félnem, hogy elkapok tőled bármilyen nemi betegséget. Nyilván nincs tapasztalat, de szerintem úgyis akkor jó valakivel a szex, ha egymást kiismeritek, attól még, hogy volt 20 szexpartnered nem leszel jó az ágyban. Felesleges emiatt aggódnod, lesz ami lesz. Ha valakit ez zavar az szerintem elég felszínes. Illetve nincs annál jobb ha együtt vágtok bele.

20/L

2020. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ezt neked kell érezni, hogy baj-e. Én nem igazán örülnék egy szűz fiúnak de van olyan akit ez nem zavar.
2020. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz egyáltalán, de én csak azért nem kezdenék szűz fiúval mert félnék h egy néhány év után mással is ki akarja próbálni majd.
2020. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy megkérdezed, ez mindent elárul rólad. Nem kezdenék veled.
2020. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Baj, mivel azt jelenti, hogy csúnya vagy. Ha vonzó lennél már kellettél volna egy nönek.
2020. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem is olvasom végig a mesét, csak annyit tennék hozzá, hogy a "22 éves" már nem szabadna, hogy "fiú"-ként nézzen magára. Akkor már "férfinak" kellene lennie. Ez gond öcsi, s ezért vagy még szűz. Ezzel amúgy senkinek semmi baja rajtad kívül. Itt nem a csajokkal van a gond hanem a gondolkodásoddal.

43f

2020. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán nem baj. Maradjon is így!!
2020. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Én ugyanígy vagyok, csak 26 évesen. Gondolkodtam már sokat öngyilkosságon is, de szerintem inkább leélem így szűzen az életem és nem foglalkozok az egésszel. :)
2020. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!