Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, eddig milyen értelmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, eddig milyen értelmi szintű prostikkal találkoztatok?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa lenne, ha egy diplomás, anyanyelve mellett 2 nyelven beszélő, tájékozott lányba botlanátok? Előnyt jelentene vagy nem érdekelne?
2020. ápr. 30. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne de akkor már haza is hoznám,mert szeretem az okos lányokat.
2020. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 StevenUp ***** válasza:
70%
Kicsit sajnálnám hogx egy ennyire okos nő ennyire lent végezte végül...
2020. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha szalonképes, nyelveket beszél és diplomás, kimagasló esztétikai megjelenéssel, akkor bizonyára a kategóriájáhog igazított árat fog kérni (luxusprosti).


Amennyiben átlagáron futna a sok putris cigánylány mellett és úgy találkoznék vele (mondom ezt úgy, hogy nem élek ilyen szolgáltatással), szimplán csak nem érteném, hogy ilyen paraméterekkel miért nem egy egzisztenciával rendelkező férfit keres, vagy helyezkedik el a mumkaerőpiacon.

2020. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem lenne furcsa. Volt ilyen, de azért ez nem szempont ilyenkor. Max abban más, hogy jol el lehet vele beszélgetni is.
2020. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem lenne furcsa, sőt!!
2020. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne furcsa. Én találkoztam már hasonló kaliberű extra intelligens kedves aranyos prosti csajokkal.. Nagyon jól el lehet velük beszélgetni. Nyitottak okosak,sok közülük nagyon céltudatos,cél orientált. Tudja miért teszi,nem világtalanul éli meg a napjait. Nem minden hivatásos fetreng a kokainba,meg a party drogokba..
2020. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van amelyik nem teljesen sötét, de nagy részük az... idomulnak a kuncsaftokhoz (azok többsége is eléggé korlátolt). Amelyik lány okos, az vagy nem lesz prosti, vagy magasabb árkategóriába pozicionálja magát. A luxusprostiknál elvárás, hogy meg is tudjon szólalni.
2020. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ő tudta megcsinálni az űrhajómat és még szex is volt ez a bolygó nagyon Király
2020. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lacc80 ***** válasza:

Attól nem lesz valaki okosabb, mert diplomája van. Lehet összefüggés, de nem érdekelne. Jobb szeretem az értelmesebb lányokat, de mit kezdek az olasz tudásával, ha én meg németül beszélek? Ez inkább külföldi pasiknak előny.

Szóval prostinál majdnem tök mindegy. Ne legyen bunkó, az meg nem diplomafüggő.

2020. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen előny lenne. Fájdalmas, hogy 8 általános szintjén sincsenek, mert egy egyszerűbb mondatot se tudnak hiba nélkül leírni. Ehhez képest mindenképpen felüdülés lehet, aki diplomás és 2 idegen nyelven beszél.
2020. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!