Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egyetemen mennyire próbálna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemen mennyire próbálnak ismerkedni a fiúk a lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem azért írtam ebbe a kategóriába, mert szexuális értelemben értem, csak itt szerintem több fiú ad választ ("érthetetlen okokból"😂)

2020. ápr. 30. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

próbálnak 😊

miért kérdezed?

2020. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak elmerengtem ezen, de semmi különös 😃
2020. ápr. 30. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire. Az egyetemista fiúk reggeltől estig tanulnak, örülnek, ha vécére menni van idejük.
2020. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálnak, a lányok már kevésbé
2020. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálnak ismerkedni de nem várd hogy pl most, lassan vizsgaidőszakban majd nyomuljanak😅

Főleg vannak olyan helyek, ahol kb minden szorgalmiidőszak elején van jobban “ismerkedős idő” többi időben meg zhkal és demokkal lesz a szorosabb kapcsolat

2020. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyira amennyire az egészséges, 18 év feletti fiatalok szoktak, akik egy közösségben vannak, nagyjából azonos az érdeklődésük, vannak közös témaköreik - maximálisan, minden téren, minden helyen :) Menzán, órák közti szünetben, koliban - na meg leginkább az egyetemi bulikon. Azok arról szólnak, piálunk, bulizunk, csajozunk/pasizunk - ah azok az édes fiatal évek :)


Sőt leginkább egymást között ismerkednek. Egy egyetemi buliban a "legjobb lapok" már le vannak osztva, külsősként nehéz a helyzeted, helyzeti előnyből indul az évfoly., csop.társ illetve akit ugyebár már legalább látásból ismer.

2020. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálni próbálnak... az más kérdés, hogy ez mennyire jön össze. :D
2021. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!