Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubok, mi szamit nalatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubok, mi szamit nalatok tabunak?

Figyelt kérdés
En is szub vagyok es nalam a pofon valamiert nagyon annak szamit. Az mar valamiert tul megalazo, prdig a lekopes nagyon izgat. Abban is benne lennek, ha valaki lepisilne. A pofon valamiert nagyon nagyon ellenszenves dolog, nem tudom megszokni. Ti hogy vagytok ezzel, nektek van ilyen tabutok? 20/F
2020. máj. 1. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom mi lenne az, de én szeretem ha pofoznak, leköpnek meg ilyenek:D
2020. máj. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem akkora taslit kell adni hogy le szálljon a feje,de egy kicsi "nevelő" célzatú pofon,vagy pofonok nagyon izgalmas,izgató mind két fél számára.

40F DOM

2020. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Barmi ami fizikai kontakttus a szexen kivul

Semmilyen fajdalmat nem viselek el!

Sub vagyok mem mazo !

2020. máj. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A fájdalom a fenekelèsnél nagyobb formája. Nem vagyok mazo.

Plusz anàl. Erőszakoskodás. A dominancia izgat, nem az, ha megerőszakolnak.

2020. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lekopes L
2020. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A pisi-kaki szex.

A kisebb pofonokat, a leköpést, lefogást, fojtogatást, lebilincselést stb nagyon izgatónak találom.

2020. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont a gusztustalan dolgok . Pofon simán belefér mértékkel , de az hogy lehugyozzanak na az nem. Ahogy a vágás , egyéb maradandó nyomok sem .


Bár én nő vagyok. De pont erről szól, hogy mindenkinek más ez a kategória is .


Szub , 23 N

2020. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
maradandó nyomok nem férnek bele pl vágással.. illetve a leköpés sem, tűket még nem próbáltuk
2020. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi. Bármit mond, megteszem, és akármit csinál, élvezem számomra a szub lét teljes oda adás, akármit képes vagyok kibírni, ha az úrnőm ezt kívánja. Én ezt élvezem. :D
2020. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!