Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem nyúlt hozzá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyúlt hozzá a puncimhoz?

Figyelt kérdés
Tegnap egy ismerős srácnál voltam, és kicsit felforrósodott köztünk a helyzet. Szinte teljesen meztelenek voltunk, rajtam csak egy tanga volt, rajta meg egy boxer. Viszont sosem nyúlt a puncimhoz, szabályosan elkerülte. Én szűz létemre nem éreztem magam addig kínosan, viszont mikor észrevettem hogy elkerüli folyamatosan nagyon zavarba jöttem. A pasi már nem szűz. Mondtam neki hogy odanyúlhat nyugodtan, de ő csak rázta a fejét hogy nem. Pedig ő is fel volt izgulva. Nem voltam ápolatlan ott lent, előtte 2 nappal gyantáztattam, illetve a szaggal sem volt semmi gond.
2020. máj. 1. 11:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggódj, ez teljesen normális 14 éves korban.
2020. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Na már az is baj ha nem akar valaki egyből megdugni? :D
2020. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Ezt csak vele tudod tisztázni. Kérdezd meg tőle
2020. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Örülj neki hogy a pali nem akart megfektetni az első adandó alkalommal

Ha ez megtortenik meg 2-3X akkor mar lehet baj, de valszeg akkor se veled, hanem vele

Szóval te ne izgulj

2020. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Messze nem 14 évesek vagyunk.. Meg amúgy is mostanság már a 14 évesek is odanyúlnak:D

Nem mondom hogy probléma hogy nem akart megdugni(dugásra én sem számítottam) csak azt nem értem hogy ha már ott vagyunk abban a helyzetben, miért akkor kezd el visszakozni.

2020. máj. 1. 11:30
 6/18 anonim ***** válasza:
Kicsit felhúzott téged. Bebiztosította magának, hogy ha legközelebb hív, akkor még jobban akard a találkozást.
2020. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest h állításod szerint szűz vagy, elég gyorsan azt akarod h oda nyúljon a pasi.

Lehet h nem jössz be igazán neki. Erre nem gondoltál még?

2020. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
45%
Lehet nála ott volt a határ. Ha odanyúl, akkor már nem leszel szűz többé.
2020. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem akart ajtóstúl a házba rontani, ha tudja, hogy szűz vagy.

De nyugi, ha adsz rá még lehetőséget lesz ott minden.

2020. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam rá hogy lehet nem jövök be neki. Viszont kb egy fél évvel ezelőtt erősen "udvarolt" meg szavakkal is kimondta hogy tetszek neki. Viszont akkor nekem egy másik pasival alakulgatott valami, majd később neki is lett egy rövidebb kapcsolata, és így abbamaradt az egész. Szóval nem tudom hogy még mindig bejövök-e neki, de az is benne van hogy már nem.
2020. máj. 1. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!