Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a pici vagy puha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a pici vagy puha fütyi lehet aranyos?

Figyelt kérdés

2020. máj. 1. 22:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Lehet.
2020. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Kicsi még csak-csak hisz nem tehet róla. Viszont legyen jó kemény mert úgy tudom kíván engem.
2020. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Aranyos mindenképpen. De szexhez kemény kéne, legalábbis az adott szituban.
2020. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

A fütyi nem arra való hogy aranyos legyen. Hanem hogy kemény legyen ha csajt lát és esetleg nagy is.

20L

2020. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%

A barátomnak lankadt állapotban pont ilyen volt, emlékszem első alkalommal néztem is nagyot hogy ez meg mi, úgy akkora lehetett mint egy dió. Nem csodálom hogy sokáig mindig takarta ha pucér volt előttem.

Oké, mereven is csak 10cm volt, de akkor is lesokkolt.

2020. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Az ilyen srác csatoljon fel inkább magára egy nagy műpéniszt? Vagy inkább pucsítson és ti dugnátok meg őt? Vagy is-is?
2020. máj. 1. 23:01
 7/25 A kérdező kommentje:
Kérem, csak lányok írjanak a kérdéshez.
2020. máj. 1. 23:12
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
Aranyos lehet, kívánatos nem..
2020. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen pasi vagy tanulja meg használni+ olyan pózok ahol nagyobbnak tűnik( kutya, lovagló), vagy vesse be a nyelvét+ ujjait. Az aktus során mindenképp figyeljen oda, hogy kielégüljön a nő vagy így- vagy úgy.

Lehet valami aranyos az ovodában, de egy férfi péniszt ne aranyosozz le, mert az akkor pici és puha is fog maradni.

#5ös voltam.

2020. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%
Számomra egy f*rok ne legyen aranyos! Ha kicsi, ha nem az akkor is férfias.
2020. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!