Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiúk, szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk, szeretitek magatokat análisan is kényeztetni? Ha igen, akkor mivel?

Figyelt kérdés
Nőként engem nagyon izgat ez, mikor a pasi nemcsak a farkát veri ki, hanem izgatja a popsiját dildóval.
2020. máj. 2. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Heteró férfiként azt tudom mondani, hogy a seggem az kijárat, békén lehet hagyni.

Ha ott is akarsz kíváncsiskodni, akkor keress magadnak biszex pasikákat.

Megnyugtatlak: találsz ilyet azok között is, akik heterónak nevezik magukat. Ők valójában látens búzák/bik, csak még maguknak sem merik bevallani.

2020. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem kizárólag a hetero pasik érdekelnek!
2020. máj. 2. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Igen, amit magadnak/nővel csinálsz, attol meleg leszel. Bravó.

Inkább az a látens homi, aki ennyire mereven tiltakozik a teste örömei ellen, csak mert a saját fejében felépitette hogy "jaj ne attól bzi leszek".

Könyörgöm, miért lenne ettől valaki bi/meleg? Ja, hogy a meleg pasik ezt csinálják? Képzeld, a meleg pasik csokolóznak is, még sem lesz meleg aki nővel csokolózik...

Kedves kérdező, bocsáss meg az offért, de ez botrány... Engem is nagyon izgat nőként ha egy pasi ilyet csinál, mert akkora orgazmust még nem láttam mint mikor egyszer megujjaztam egy srácot. Elég könynen találsz ilyen srácot, kis puhítás után megnyílnak és bevallják nagyon sokan, de az elsőhöz hasonló korlátoltság miatt szégyellik felvállalni. Félnek hogy emiatt meg lesznek szégyenítve, és a partnerük nem tud többé férfiként rájuk nezni. Ezért én ezt csak bizonyos fokú bizalom kialakulása után hozom fel.

2020. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyűlnek a biszexuálisok és a heterofóbok. ;)
2020. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Igen, de csak kívülről.
2020. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen idonkent szoktam, van par nagyobb meretu dildom es azokat hasznalom mikor hogy van ra kedvem.



29/F/Het

2022. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!