Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan válhat egy nő aszexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válhat egy nő aszexuálissá?

Figyelt kérdés

Van erre mód? Netán ismertek valakit, aki felülkerekedett az ösztönein?

A genetikailag is torz külsőm miatt teljesen esélytelen vagyok a hozzám hasonló férfiaknál. Nagyon szeretném elérni, hogy ne vágyakozzak többé párkapcsolat (és szex) után. Az értelmetlen próbálkozások helyett inkább az egyetemi tanulmányaimra fordítanám minden figyelmemet.

20/L



2020. máj. 3. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ismerek olyat innen.

Mert már nagyon kiélte magát! Megcsömörlött

2020. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom elképzelni, hogy van olyan nő, aki abszolút nem talál meg szexpartnert sem magának.

Szerintem te magad ferdited el ennyire a valóságot.

Minden embernek,van olyan aki hozzávaló, illetve minden embernek megvan a maga párja.

Egyébként 1 egészséges ember, sosem lesz aszexuális.

Mert ha nem is jön neki össze valami oknál fogva, a vágyakozás akkor is megmarad.

De szerintem ne hidd, hogy neked nem jön össze a szex.

F

2020. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj aszexuálissá válni. Nem tudom, mennyire torz a külsőd, de a férfiak között is vannak kevésbé szépek. Ha szereted a szexet, azt érzik rajtad a férfiak, és ha még a személyiséged is megnyerő, simán megkívánhatnak, ha jobban megismernek.
2020. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Hasonló helyzetben vagyok férfiként...

Én is próbáltam aszexuálissá válni, de nem ment.

Szerintem nem is lehet, ha hetero vagy az egy beállítottság, nem tudsz pl. leszbikussá válni, ahogy aszexuálissá sem.

Én próbálok beletörődni abba, hogy szűz maradok örökre...

2020. máj. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!