Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiknek has/köldök fétisük van?

Figyelt kérdés
Igencsak izgatónak találok egy szép női hasat és érdekelne, hogy vannak-e a másik nem tagjai között akik így gondolják. 18/F

2020. máj. 3. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon izgató tud lenni.
2020. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi izgató ebbe?

Oda dugod a faxod?

2020. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, pusztán a látványára gondolok, meg maximum még simogatnám néha, mást nem szeretnék vele. A szerszámomat én is az annak kijelölt helyre szeretem tenni.
2020. máj. 3. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Öcsem ez nagyon béna
2020. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van ez így, nem én kértem ezt magamnak.
2020. máj. 3. 23:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy szép női has csinos tud lenni. Ha simogatod egy nő hasát attól és megmondod neki, hogy neked tetszik a hasa IS, attól még senki sem szaladt ki a világból.

Egyébként mire gondolsz hogy köldök fétis? Hogy egy nő "szerelmes"-e a saját hasába? Hát nem igazán... ahogy a saját egyéb testrészeikbe sem szoktak az emberek.

2020. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Arra gondolok köldökfétis alatt, hogy maga a látványa is tud engem izgatni, de semmi olyan durva, hogy mondjuk azt akarnám kinyalni (hallottam már ilyenről is) meg ahogy az előzőnek mondtam, nem is akarnám oda betenni a Szerszámomat. És úgy értettem, hogy a lány nem a saját hasát szereti, hanem ő mondjuk a férfi hasakra izgul.
2020. máj. 3. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan lány esetleg akinek farmer fétise van?
2020. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha lenne ilyen lány, én is örülnék neki.


31/f

2020. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!