Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlzásba lehet vinni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzásba lehet vinni az alárendeltséget?

Figyelt kérdés
Valamiért számomra sosincs szünet. Én ezt 0-24-ben csinálnám mintha az életem múlna rajta, mert annyira élvezem! És számomra alap szabály, hogy egy alárendelt sosem mondhatja a sárga illetve a vörös szót! Szerintem attól leszek jó alárendelt, ha úrnőm minden vágyát teljesítem. Nincs olyan, hogy ez sok nekem! Szerintetek ettől válok én jó szubbá, vagy ez sok? 19F.

2020. máj. 4. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Van akinek tetszik, de aki csak szexuálisan szereti gobdolom annak nem. Keress olyat akinek bejön
2020. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
már meg ne haragudj, de te nem sub vagy, hanem egy nagybetűs PPPAAAAAAPPPUUUUUUUCCCS! :D
2020. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Egyrész a sub-domina kapcsolat akkor normális, ha csak a szexben érvényesül. Attól, hogy te szeretsz pórázon lógva segget nyalni hátra kötött kézzel, attól még a kapcsolat többi részén egyenrangúnak kell legyetek.

A másik, hogy az se jó ha ez a mindig ott van a szexben. Legyen egy nő akármennyire domina, minden nő vágyis néha egy kis dominanciára, ha úgy tetszik "férfias keménységre". Nem durva dolgok, csak annyi hogy lefogni a kezét, kicsit fölé kerekedni, kell néha hogy átadja magát neked te pedig jól kézbe veszed őt és az élvezetét, te irányítod hogy mi történik, ő pedig csak élvezkedik. Ez kell mindenkinek. N

2020. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem komoly személyiség- defektusok vannak nálad, de ez egy " olyan" partnernek bejöhet...csak kevesen vannak.
2020. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Nem értek egyet. Szerintem egy jó szub sosem érzi magát egyenrangúnak az úrnőjével. Ettől lesz meg benne a kellő tisztelet, ami készteti arra, hogy mindent megtegyen, és minden alázást megérdemeljen.
2020. máj. 4. 13:31
 6/9 (:Puszedli :) ***** válasza:
100%

Szerintem ahány ember annyiféle. És ez a szexre is vonatkozik. Ismerek olyan nőt aki nem csak a szexben szeret irányítani sőt vannak olyan párok akik az életükre kivetitik ezt az egészet. Ahogy te is. Te is megfogod biztos találni a párod aki hasonlóan gondolkodik. Csak lehet netebb lesz picit. Én szexben sem szeretem a szub pasikat sem az életben.

De a dom pasik is a szex erejéig dom pasik. Jó legyen határozott az életben is. De ne dönse el szexen kivüll h mit csináljak meg stb. Az életemen ne uralkodjon mert amúgy határozott csaj vagyok és nem szeretem h valaki irányítgatni akar meg megmondani mitcsináljak. Kapcsolatban egyenranguság van.

2020. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják 24/7-nek. Ha neked ÉS a partnerednek így jó akkor nem gond. Egy esetben viheted túlzásba: ha az egészségedet veszélyezteti!
2020. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 De La Cruse ***** válasza:
5%

Igen ez káros.

A szexualitás kihat és függ az élet többi részétől.

Légy férfi és emelkedj fel a lábtörlő létből.

Akkor a domina is felnéz rád.

Akkor legyen a nő a dominád ha te megengeded neki.

Alaptermészete a nőknek ugyanis, hogy szeretnek alárendeltek lenni.

Ha dominád van az ne legyen a barátnőd vagy a szerelmed.

Ha van szerelmed vagy barátnőd akkor te dominálj.

Szerezz neki örömöt, sikerélményt, és legyél lovagias.

Harminc éves korodra már öngyi leszel ha nem teszed azt amire születtél.

2020. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igenis vannak olyan domináns nők, akik azt szeretik, ha a párjuk folyamatosan alárendelt szerepben van. És vannak férfiak, akik szeretnek 24/7-ben alárendeltek lenni, ha megtalálják egymást mindkét félnek jó.
2020. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!