Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok direkt úgy masztizni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok direkt úgy masztizni, hogy a végén nem élveztek el? Meddig csináljátok ilyenkor?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindig élvezés a vége. Az lehet hogy nyújtom a dolgot ameddig tudom, de mindig elélvezek.
2020. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szigorúan vesszük én mindig így csinálom, ha csinálom.

Sosem élvezek el akkor, amikor először érzem, hogy közel vagyok. Mindig elnyújtom.

Olyat is csináltam már, hogy szándékosan nem élveztem el napokig, csak izgattam magam. 5 napig bírtam orgazmus nélkül így.

F

2020. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig így szoktam csinálni, elhúzom ameddig tudom de utána el is élvezek.

L

2020. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert mostanában nincs topon a libidóm, és ezzel spannolom magam, hogy kicsit magasabb legyen.
2020. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem elvezek el, kesobb feszult vagyok. Agressziot vagy szorongast erzek. Azert nem megyek el neha, mert zavaro gondolat lelohaszt, es mondjuk nem tudok tovabb egyedul lenni, vagy egy telefoncsorges belezavar.
2020. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!