Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban nem szexelő nők:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban nem szexelő nők: ti megengeditek/elnézitek a férjeteknek, ha máshol keresi a testi kielégülést?

Figyelt kérdés
Mert azért azzal nyilván minden nő tisztában van, hogy a férfinek KELL az orgazmus és a szex heti több alkalommal. Ha egy nő nem akar házasságon belül szexelni, akkor gondolom megengedő a "félrelépésekkel" szemben.
2020. máj. 6. 10:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
Engem is érdekelne. Van, aki terhesség alatt egyáltalán nem kívánja meg utána sem. Persze erről nem tehet a nő, de nincs joga ezt megvonni a férfitól több hónapig szerintem. Csak mert láttam már férfigyűlölő nőket erről nyilatkozni, akiket ezen idő alatt megcsalt a párjuk és nagyon fel voltak háborodva.
2020. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

Olyanok miért házasodnak össze, akiknek nem egyezik az igénye? Szerintem ha egy nagy igényű pasi elvesz egy alacsony libidójú nőt, akkor az fogja be és bírja ki, tudta mire számíthat.


A másik az említett terhesség... Tehát a nőnek lehet tök normális a liblidója, csak a terhesség alatt nem kívánja. Na hát ez szerintem a legrosszabb... mármint pasi részről, ha valaki emiatt megcsalja a párját. Pár hónapot kibír mindenki, nem vagyunk állatok, hogy jaj feláll akkor sajnos meg kell dugnom valakit. Ott a kezed, meg feltételezem a legtöbb nő azért segít a pasin máshogy közbe, ha a szexet nem is kívánja ezen időszak alatt.

2020. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

3-as: azért mert a nők házasság előtt és után nem úgy és annyit szexelnek.

A terhesség más téma, azt ne vegyük ide. Bár akkor is nyugodtan leszophatna kétnaponta... 10 perc, nagy ügy...

2020. máj. 6. 11:30
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Az a papír nem változtat semmin... Idővel lehet, hogy esetleg kevésbé kívánják, lehet megszokás, fel kell dobni valami újjal stb, próbálkozni kell. Meg ugye nem mindegy hogy ki mennyit dolgozik, mennyit segítetek a feleségeteknek otthon, vagy várjátok hogy főzzön mosson takarítson, utána meg vágja terpeszbe magát. De gondolom a másik oldal annyira nem érdekel senkit, csak az hogy ti aztán igénylitek és szükségetek van rá.
2020. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

Ha megengedem, mert szerintetek ez a természetes !

Akkor a nőnél is természetes, ha a ferje nem szexeli meg ?


Ha a ferfi megy felre az természetes, ha a nő akkor az ribi.

2020. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
NEM! Ettől még ugyanúgy megcsalás lenne. Bár legalább akkor véget érne az adott kapcsolat agóniája. Akik az ágytól elválnak azok már csak lakótársak nem társ, nem pár. Igaz a félrelépés nem korrekt sem így, sem úgy - akkor jobb leülni megpróbálni rendbe tenni, vagy pontot tenni annak a végére ami amúgy sem működik már.
2020. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Én nem csaltam meg a páromat. 13 éve született me a másidik gyermekünk, azóta a párom hozzám se ér. Persze a féltékenység megy. Régen szinte minden nap lefeküdtünk, mindkettőnknel volt orgazmusa. Az okát, hogy miért nem akarja, nem mondja el. Így vagy megcsalom, vagy maszturbáció. Már nagyon hiányzik a szex.

46/f

2020. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
13 évig semmi? Így elcseszni egy életet. Biztos nem lennék kussban szex nélkül. Ő lehet félrejár. Nem tudhatod.
2020. máj. 6. 12:33
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

Egy házasság szexel jár, ha nincs szex, nem is kell összeházasodni.

A legjobb, amikor a nő is kivanja, de van egy mocskos, paraszt férje aki már nem kívánja a nőt, és eljár nőzni.

És ugye ha a nő csinálja ezt, hogy eljár pasizni, akkor nagy qrva.

Én úgy gondolom, hogy az ilyen pasikat le kell húzni pénzzel, aztán csókolom,vissza sem kell nézni. De ez az én egyéni véleményem.

2020. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

#10 "Én úgy gondolom, hogy az ilyen pasikat le kell húzni pénzzel, aztán csókolom,vissza sem kell nézni."

Szóval a pasi egy gané (tényleg az), de azért a pénze, az kell, és csak utána állsz tovább. Szép..

2020. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!