Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A magyar nők mennyire anyagias...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők mennyire anyagiasak európai viszonylatban?

Figyelt kérdés
Ha tudok konkrét országok példáját mondani, úgy még jobb lenne, viszonyításképp

2020. máj. 6. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Én magyar nő vagyok lakással, kocsival, nyaralóval. Ha a pasi nem tud felzárkózni, mert ostoba, akkor nekem nem kell. Ha ez anyagiasság akkor anyagias vagyok, szerintem inkább józan ész.
2020. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
1# "Akinek nincs pénze az annyit is ér" ugye?😘
2020. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Pont az 1. típusú csajtól mondhatni hogy "normális" mert hogy neki is van és úgy várja el.

Ha valakinek nincs, akkor milyen alapon várja el?

2020. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
3# Jó, hát őszintének őszinte azt nem vitatom. Csak azért nem kell másokat lenézni, attól hogy valaki ezekkel nem rendelkezik, még nem feltétlenül ostoba.
2020. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szóval ha egy nő vagyonosabb, az elve csak vele egy szintű vagy vagyonosabb csávóval hajlandó összejönni.


Viszont mennyi ellenpélda van, gazdag csávó- csóró csajra.


Ott természetesen rendben van midenen :)

2020. máj. 6. 16:58
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

1-eske nem attól izgul fel ha jóképű a pasi vagy művelt. Neki a kocsira, lakásra, nyaralóra nedvesedik a nuni.

Köszönjük:)

2020. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig csak azt tudom mondani, hogy egy pasinál nem a pénz, ami érdekel. Többek közt itt inkább arra térnék ki, hogy legalább hajlandóságot lássak benne az életre, hogy legyen legalább munkahelye vagy(vagy hajlandósága arra, hogy dolgozzon). Tehát ne legyen egy léha pasi.
2020. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok megint.

4. igazából mindenki azt vár el, amit akar. MAx nem jár jól... Mondjuk ha én csakis 190 feletti nőt akarnék, akkor kevés lenne amiből válogathatok. A többi férfi pedig lehet értékesebbet választ, amíg én az adott dolgot keresem a nőkben. Ez bárkivel előfordulhat.

2020. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kb. mint mindenhol máshol, csak a léptékek mások. Ettől még van egy rakás golddigger aki a pénzes pasikra hajt. Bőven van nyugaton is, tessék egy kis video de tucatnyi van ilyen


https://www.youtube.com/watch?v=6YH-K-cj6TY


(ha nem tudsz angolul, röviden a story fickó leszólítja a csajt, az elhajtja, odaáll a lambóval egy nem túl előnyös pasi arra rámozdul a csaj, majd előkerül akit az előbb elhajtottak hogy ez az övé és a csaj meg kezét-lábát törve, megalázkodva próbálja magát visszahízelegni annak akit elküldött pár perccel azelőtt)

2020. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyes ( csak kicsit rosszul is vagy nem tudom hogyan mondjam fejezte ki magát ) arra akart kilyukadni hogy vannak magyar nök akik igen is maguk megtudnak állni a labukon nem kell hozzá pasi. En is nö vagyok bar a nagybetüs elet legelejen még de sose olyan pasit kerestem aki minden nap vesz bonbont meg viragot meg fizeti a nem letezö műkörmömet ( láttam ilyet is ) es BMWje legyen MINIMUM.... na ettől ki akadok az ilyen csajokon!!! (csaj letemre) nem kellett engem soha sehova furikazni van busz vonat taxi hajo repülő netro villamos mindenhova el lehet jutni 😊. Ugy hogy szerintem itt a magyar csajok nem anyagiasabbak mint mashol szerintem... 😊 26L
2020. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!