Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy én is tetszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy én is tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy szakra járunk. Eleinte jó havernak tartottam, aztán azt vettem észre hogy ha hozzám ér(már a karomhoz is), akkor én azt élvezem és ilyen forró érzés jár át mint mikor szex előtt bizsereg a hasam. Pedig ez csak 1 érintés😂. A másik h egyik haverunk mondta hogy mi vagyunk az igazi fiú-lány barátság egy külön bolygó vagyunk, és mikor utaztunk haza villamoson a srác random rám nézett és csak annyit mondot h fiú-lány barátságxd ezt így a semmiből... illetve mikor mosolyszünet volt, kkor egyik haverja mondta h ne haragudjak rá sokáig, mert látszik hogy "szeri" van. Szerintetek?



19/L


2020. máj. 7. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem "szeri" van
2020. máj. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindig csak olyan csajokkal haverkodtam akiket ha lehetőség lett volna rá meg is fektettem volna, volt akit sikerült is. Ha nem volt közös a vonzalom jól ellógtunk együtt szabad időbe, ha meg volt jött az extra. Ez így praktikus. Jó eséllyel nálatok is van kölcsönös vonzalom. 30/F
2020. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy többet érez barátságnál. Fogd meg a kezét hogy reagálja le!? Szerintem villámcsapásként fogja megélni...
2020. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!